Навіть гарний сучасний ремонт квартири можуть зіпсувати неправильно підібрані панелі і плінтус. Адже вони не тільки забезпечують гармонійний перехід між підлогою і стіною, а й є елементами дизайну. Тому, щоб уникнути помилок, я пропоную дізнатися, як підібрати плінтус правильно.

Види плінтуса на підлогу

Великому вибору декорів та матеріалів для підлогових покриттів відповідає настільки ж велика кількість видів плінтусів. Вони можуть бути різних кольорів, форм і матеріалів. Також існує кілька варіантів кріплення до стіни.

Плінтуса на підлогу види залежно від матеріалу:

  • дерев'яні;
  • пластикові;
  • металеві;
  • мармурові та кам'яні;
  • МДФ;
  • ламіновані.

Верхній край плінтуса може бути круглим, скошеним або прямим.

Стандартна висота плінтуса 6-8 см, є також вузькі 4 см і широкі від 10 до 12 см, спеціальні моделі випускаються висотою 15 см. Товщина залежить від матеріалу, мармур або камінь мають велику товщину, ніж деревина або алюміній. Максимальна довжина панелей складає 300 см, а мінімальна 240 см.

 

Як вибрати плінтус

 

Пластиковий плінтус на підлогу

Пластиковий плінтус відрізняється стійкістю до ударів і стійкістю до вологи. Тому він підходить для переходу між ламінатом, плиткою, килимовим покриттям і стіною. Планується на підлогу пластиковий використовуються для обробки ванних кімнат, кухні оскільки він водонепроникний і легко чиститься. Планується з ПВХ гнучкий, добре регулюється в разі незначних нерівностей. Завдяки різноманітній кольоровій гамі його легко підібрати до будь-якого синтетичного покриття. Пластиковий плінтус часто використовуються для створення інноваційного освітлення за допомогою світлодіодних стрічок.

Як правильно підібрати плінтус

Тепер, коли ви дізналися про види плінтуса, я відповім на питання: «Як правильно вибрати підлоговий плінтус?». Планується може бути того ж відтінку, що і стіни, або відповідати кольору і матеріалу підлог, дверей. Якщо він поєднується з підлогою або дверима, то може бути виконаний з дерева, кераміки, алюмінію, каменю, мармуру або ПВХ.

Вибираємо колір дверей і плінтуса

Якщо вибір поєднання кольорів панелей і підлогового покриття не викликає труднощів, то з дверима все складніше. Мені часто ставлять запитання: «Як вибрати колір дверей і плінтуса?». Тому зупинюся на цьому детальніше.

Стандартним рішенням стане плінтус в тій же кольоровій гамі, що й двері, але чи трохи світліше, або темніше. Такий варіант використовується, коли двері дерев'яні або скляні, для створення безперервного візерунка вздовж всієї стіни. Планується не виділяється і гармонійно вписується в інтер'єр. Кімната виходить більш повітряної, легкою. Ще красивіше буде виглядати якщо об'єднати кольоровою гамою віконну раму, плінтус і двері.

Якщо у вас колір дверей і статі збігаються, то контрастний плінтус допоможе уникнути одноманітності. Наприклад, для дверей і підлоги темних відтінків підійде світлий плінтус і лиштва. В цьому випадку плінтус і двері різних кольорів дозволять візуально зробити кімнату світліше, додадуть елегантність.

 

Як вибрати плінтус

 

Колір стін і підлогового плінтуса

Мені подобається, коли підібраний підлоговий плінтус під колір стін. Особливо добре виглядає в разі пофарбованих стін і гладких білих дверей. Панелі як би зникають на стінах, роблячи кімнату просторішою, оскільки не підкреслює периметр. Для того щоб точно потрапити в колір, я раджу вибирати плінтус після того, як стіни повністю висохли після фарбування.

Підбираємо колір плінтуса і лінолеуму

Відповідь на питання: «Як правильно підібрати колір плінтуса до лінолеуму?», Я почну з маленького ради, вирівняйте дві покупки плінтуса і лінолеуму. Для тих, хто віддає перевагу класиці краще вибрати повне збігу кольору. Для створення сучасного інтер'єру можна взяти плінтус на 2-3 тони світліше або темніше. При різнобарвному лінолеумі, плінтус беруть в самий часто зустрічається колір. Якщо покриття імітує дерево, то пластикові плінтуси під дерево ідеально підійдуть. До світлого лінолеуму підійдуть кремові і бежеві плінтуса.

 

Як вибрати плінтус

 

Колір плінтуса і ламінату: ідеальне рішення

Багато хто хоче знати, як правильно підібрати колір плінтуса під ламінат. Ось кілька простийих рад. Вибір найбільш гідного плінтуса для ламінату буде залежати від відтінку останнього. Планується з ПВХ може бути того ж відтінку, що і підлогу. Для тих, хто хоче розсунути візуально межі приміщення рекомендую купувати плінтус на один тон темніше ламінату. Якщо відтінок ламінату близький до сірого, сріблястого або білого, то красиво буде виглядати алюмінієвий плінтус, Він створить в інтер'єрі ефекту високих технологій, зробить його сучасним.

Планується до плитки правильний підбір

Найбільш відповідними матеріалами для плінтуса до плитки вважається пластик і кераміка, оскільки плитка зазвичай укладається у вологих приміщеннях. Якщо підлога з плитки в кімнаті урбаністичного стилю, то можна встановити алюмінієвий або сталевий плінтус. Для того щоб створити гармонійне рішення треба знати, як підібрати плінтус до плитки за кольором. Підібрані в одному тоні вони візуально збільшать простір. Для плитки з орнаментом, квітковими мотивами найкраще підходить білий плінтус.

Понравилось, проголосуй:

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 [1 Vote]