Зміст:

1. Особливості ремонту офісу
2. Ремонт офісів це не складне завдання
3. Переваги співпраці з компанією «Спец Ремонт»
4. Ціни на ремонт офісів
5. Фото ремонту офісів

 

Ремонт офісу в Києві необов'язково повинен бути витратним. Звернувшись в компанію «СпецРемонт», ви зможете відремонтувати робоче приміщення за доступною ціною в стислі терміни – процесом ремонту керує досвідчений виконроб.

 

Ремонт офісу – особливості реконструкції приміщення

Ремонт офісів

У нашій компанії ви зможете замовити кілька видів ремонту офісів по Києву:

 1. під ключ - ми візьмемо на себе всі турботи по закупівлі матеріалів, виконання внутрішньої обробки і Генеральному прибиранню приміщення;
 2. косметичний – якщо загальний стан офісу більш ніж задовільний, освіження фарбування стін або поклейка нових шпалер дозволить зробити його практично ідеальним;
 3. капітальний – він включає в себе повну внутрішню обробку і заміну основних комунікацій – водопроводу, освітлення, опалення.

Косметичний варіант більше підходить для будівель офісів, які беруть в оренду. Якщо ви не плануєте довго перебувати в цьому приміщенні, то вам нема чого витрачати великі суми грошей на знесення та монтаж нових перегородок, зонування приміщення, заміну підлогового покриття. Його можна виконувати без відриву від робочого процесу, що не вплине негативно на виробничі процеси.

Якісно виконаний ремонт офісів дуже важливий-в них одночасно будуть працювати багато людей, їм повинно бути комфортно і безпечно в приміщенні. Тому особливу увагу варто приділяти системі кондиціонування приміщення та реконструкції вентиляційних проходів, які часто приходять в непридатність.

Крім того, вам не завадить утеплення і герметизація приміщення, якщо ви знімаєте площу на промисловому об'єкті-згодом ви відмінно заощадите на оплаті комунальних послуг. У Києві ви не знайдете більш доступних цін і кваліфікованих фахівців, ніж в компанії «СпецРемонт».

 

Як ми працюємо

 • Ваша заявка Зателефонуйте або заповніть форму замовлення на сайті.
 • Виїзд замірника Приїдемо в день звернення або у зручний для вас час.
 • Прорахунок кошторису Прорахуємо вартість ремонту протягом 30 хвилин.
 • Закупівля матеріалів Знайдемо дешевше ніж в будівельному магазині і привеземо.
 • Якісний ремонт Виконаємо роботу якісно і у встановлені терміни.

Ремонт офісів в Києві-будь-яке складне завдання нам по плечу

Звернутися за консультацією до наших менеджерів можна в будь-який зручний час за номером телефону, вказаному на сайті, ми завжди готові оперативно надати клієнту всю необхідну інформацію. Прайс на ремонтні послуги у нас відкритий і доступний користувачам – з ним можна ознайомитися онлайн на сайті.

 ремонт офісів в Києві

Також у нас представлено портфоліо з готовими проектами, успішно зданими клієнтам в різних точках міста. Всі вони залишилися повністю задоволеними нашими послугами і загальною вартістю ремонту.

Ремонт офісу в Києві необов'язково повинен бути дуже дорогим – ми пропонуємо клієнтам вигідні розцінки на послуги та оптову закупівлю будівельних і оздоблювальних матеріалів. До того ж, перед початком ремонту кожен клієнт знайомиться з попереднім кошторисом і може внести в неї свої корективи.

На зустрічі зі співробітником компанії ви зможете обговорити всі ваші запитання стосовно оплати послуг майстрів і надання гарантій, а при знятті замірів в приміщенні можна висловити свої побажання стосовно колірної гами стін, зонування приміщення. Всі роботи виконуються в строго обумовлені терміни, об'єкт буде зданий без затримок, які можуть вплинути на роботу вашого підприємства.

 

Переваги співпраці з компанією «Спец Ремонт»

Існує безліч аргументів, щоб звернутися саме в нашу компанію для проведення ремонту квартир (ціни в Києві оптимальні):

 • Офіційна робота Права замовника і виконавця захищаються законодавчо, для цього підписується договір.
 • Бригади досвідчених майстрів Мають великий досвід роботи з різними матеріалами, знання специфіки їх використання.
 • Професійний підхід Перед початком співпраці майстер особисто приїжджає на об'єкт, проводить необхідні виміри. Тільки після цього озвучується підсумкова кошторис.
 • Послуги дизайнера Він допоможе підібрати необхідні будматеріали, запропонує адаптований або індивідуальний дизайн окремих приміщень або всієї квартири.

 

 

Ціни на ремонт офісів

"Малярні роботи"

Фарбування стін від 60 грн.

Фарбування стелі від 70 грн.

Грунтовка від 10 грн.

"Підлогові роботи"

Демонтаж підлоги від 30 грн.

Укладання ковроліну від 60 грн.

Укладка ламінату від 80 грн.

"Електрика"

Монтаж розетки від 40 грн.

Установка люстри від 150 грн.

Монтаж электроплинтуса від 35 грн.

* Ціна вказана за роботу без урахування вартості матеріалів

ВИКЛИКАТИ ЗАМІРНИКА

Відправте нам заявку і наш замірник зв'яжеться з вами найближчим часом для узгодження деталей

1000 characters left

 

Фото ремонту офісів

Понравилось, проголосуй:

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 [1 Vote]