Зміст:

1. Дизайн інтер'єру в Києві: які завдання вирішує проект
2. Етапи роботи дизайнера інтер'єру в Києві
3. Ціни на послуги з дизайну інтер'єрів
4. Фото дизайну інтер'єрів

 

Дизайн інтер'єру – це не щось аморфне і непотрібне, пропоноване будівельними і спеціалізованими компаніями. Його метою є створення такої обстановки в приміщенні, в якій буде комфортно перебувати господарям і їх гостям. Створення дизайн-проекту необхідно на початковій стадії ремонту, він дозволить правильно сформувати бюджет, підібрати і придбати потрібні будівельні матеріали.

Дизайн інтер'єру в Києві: які завдання вирішує проект

Дизайн інтер'єру
 • створюються психологічно і фізично комфортні умови знаходження всередині приміщення. Для цього використовують принцип екологічності і чистоти. З цією метою продумують такі аспекти, як освітлення, вентиляція, кондиціювання.
 • Забезпечення безпеки для оточуючих. Всі рішення, концепції, впровадження спрямовані на те, щоб захистити людину від негативного впливу зовнішніх і внутрішніх факторів проживання.
 • Створення індивідуального стилю. Враховуються всі побажання замовників, адже саме їм постійно перебувати в квартирі або будинку. Вони повинні відчувати комфорт, затишок і умиротворення обстановкою, нічого не повинно дратувати в інтер'єрі.
 • Впроваджуються ключові принципи технологічності, функціональності приміщення. Незважаючи на обраний клієнтом стиль, віддається перевага вільному простору. Особливо складно самостійно правильно спланувати невеликі площі.
 

Дизайн інтер'єру, вартість послуг якого можна побачити нижче в таблиці, розробляється відповідно до таких принципів:

Дизайн інтер'єру вартість
 1. Композиційна єдність. Спочатку, з'ясовуючи переваги клієнта, визначається стиль оформлення. Згідно з ним використовується відповідні будматеріали, декор, вибирається освітлення і меблі.
 2. Пропорційність. Щоб створити гармонійне композиційне рішення, потрібно співвідносити розміри приміщення і окремих декоративних і функціональних елементів.
 3. Збалансованість. Воно реалізується шляхом парного розміщення двох предметів щодо третього, виступає центральним. Наприклад, біля журнального столика ставлять два однакових крісла. Це створює відчуття затишку.
 4. Ритмічність. Всі елементи повинні гармонійно переходити один в одного, створюючи інтер'єр, який хочеться розглядати. Для цього застосовують різні прийоми і рішення.
 5. Акцентованість. В одному приміщенні повинен бути центральний акцент, який виділяється на тлі інших. Таким елементом може бути контрастне оформлення стін, камін, мультимедійна система. Важливо, щоб таких акцентів було небагато (1-2), інакше створюється перевантаженість і хаос.

Консультація дизайнера інтер'єру в Києві дозволить використовувати оптимальні матеріали, застосувати незвичайні методи, з якими проста людина може бути незнайомий.

 

Етапи роботи дизайнера інтер'єру в Києві, ціна його послуг

Дизайнер інтер'єру в Києві

Взаємодія дизайнера з клієнтом – це запорука успіху по створенню проекту, який повністю задовольнить замовника. Для цього передбачаються наступні етапи роботи:

 • Заміри. Всі приміщення, для яких необхідно скласти проект, підлягають точним обмірам. Це дозволить правильно спроектувати основні і другорядні елементи, провести розрахунки за витратами на закупівлю будматеріалів.
 • Узгодження з клієнтом стилю, в якому буде оформлена квартира, будинок або окремі кімнати. Після цього готуються ескізи, що становлять основу майбутнього проекту. Тут враховується майбутнє розміщення меблів, освітлення, вибираються фактури облицювальних матеріалів та інше.
 • Створення робочого проекту. Це відбувається на підставі обраних і затверджених ескізів. Розробляються детальні плани розводки внутрішніх комунікацій, вказується конкретна, детальна специфікація будматеріалів, включаючи облицювальні.
 • Авторський нагляд. Дизайнер контролює правильність впровадження проекту робітниками.

 

Замовлення дизайн-проекту і безпосередніх будівельних робіт оптимально виробляти в одній компанії. Свої послуги в цій сфері пропонує компанія «СпецРемонт». Наявність всіх фахівців значно спрощує і прискорює виконання ремонту. Також ми надаємо послуги дизайнера інтер'єру в Києві, ціни на які розміщені нижче в таблиці.

Щоб зробити правильний вибір, слід підбирати дизайнера інтер'єру в Києві з відгуками, які залишають реальні клієнти компанії. Нашими принципами є відкритість і клієнтоорієнтованість, тому кожен зможе побачити наше портфоліо, ознайомитися з відео робіт, що проводяться на об'єктах.

Наші менеджери дадуть відповідь на будь-які питання, що цікавлять вас, нададуть консультацію по роботі і її вартості. За багато років своєї діяльності ми розробили і успішно впровадили велику кількість дизайн-проектів.

 

Ціни на послуги з дизайну інтер'єрів

"ескізний"

Склад дизайн проекту: технічне завдання, обмір, пакет креслень (відомість підлогових покриттів, розгортка санвузли з розкладкою плитки), колаж.

Цінавід 300 грн/м2

"стандартний"

Склад дизайн проекту: технічне завдання, обмір, пакет креслень ( розгортки всіх стін приміщень, відомість всіх стін приміщень), візуалізація приміщень.

Цінавід 450 грн/м2

"преміум"

Склад дизайн пакету: технічне завдання, обмір, пакет креслень ( розгортки всіх стін приміщень, відомість всіх стін приміщень), візуалізація приміщень, авторський нагляд і комплектація (виїзд дизайнера на об'єкт і в салони).

Цінавід 1000 грн/м2

ВИКЛИКАТИ ЗАМІРНИКА

Відправте нам заявку і наш замірник зв'яжеться з вами найближчим часом для узгодження деталей

1000 characters left

 

Фото дизайну інтер'єрів

Відео дизайну квартири Дарницький бульвар М. Київ

 

відгуки про дизайни квартир

Рекомендую дизайнера Ольгу!

Нарешті ми переїхали, і у мене є час написати відгук. Результатом її роботи задоволена вся сім'я. Замовляли дизайн інтер'єру заміського будинку загальною площею 130 м2 з подальшою реалізацією. Хотілося поєднати кілька стилів, щоб догодити всім членам сім'ї і вкластися в обумовлений бюджет. З цим завданням Ольга впоралася на відмінно. За термінами проект отримали на тиждень пізніше обумовлених, але ми і не поспішали, розумію, що це робота творча і поспіх тут ні до чого) Так само хочу написати про таку послугу, як комплектація. Оля підказала нам де можна купити оздоблювальні матеріали хорошої якості і скористатися дисконтом у її постачальників. За бригаду і виконроба окреме спасибі. Так тримати! Олю, Ви не просто любите свою роботу, а ще й порядна людина!

Будемо звертатися ще!

Дуже сподобалося! Дизайнер Галина врахувала всі наші побажання, запропонувала кілька варіантів дизайну інтер'єру. В кінцевому результаті вийшло стильно і сучасно. Дякую!

Понравилось, проголосуй:

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 [1 Vote]