Зміст:

1. Дизайнерський ремонт за вигідною ціною
2. Де замовити дизайнерський ремонт в Києві
2. Ціни на дизайнерський ремонт
3. Фото дизайнерського ремонту

 

Дизайнерський ремонт квартир дозволяє вигідно виділити її із загальної маси однотипно оформленого житла. За допомогою професійних дизайнерів нашої компанії ви зможете втілити в життя всі свої мрії про ідеальну квартиру, та ще й відмінно заощадити. Компанія «СпецРемонт» пропонує свої послуги всім бажаючим зробити своє житло сучасним і стильним.

Дизайнерський ремонт квартири за вигідною ціною

Якщо окремо шукати дизайнера з оформлення інтер'єрів і бригаду кваліфікованих майстрів, це займе набагато більше часу і коштів. Набагато краще звернутися до нас – ви зможете замовити всі послуги з оформлення житла за більш вигідною ціною, так і зможете не турбуватися про якість виконаних нами робіт, так як майстрів на кожному етапі контролює виконроб.

Дизайнерський ремонт

Фото дизайнерського ремонту, виконаного нашими фахівцями, ви зможете переглянути на сайті нашої компанії – вони є у вільному доступі. На етапі зняття замірів ми уточнюємо всі побажання замовника-поділ квартири на зони, житлову і робочу, колірне оформлення стін і стелі, розводку світла та інші важливі деталі, вигідно доповнюють інтер'єр.

Сучасний ремонт в такому ключі дозволяє оригінально оформити житлове приміщення за допомогою нестандартних меблів яскравих кольорів, мозаїки, розпису на стінах, кольорових вітражних стекол, виготовлених за унікальними ескізами.

Помилково думати, що дизайнерська обробка приміщення доречна лише в новобудовах з високими стелями і великою кількістю вільного простору. Навіть звичайна хрущовка може якісно змінитися, якщо за її оформлення візьметься професійний дизайнер.

 

Як ми працюємо

 • Ваша заявка Зателефонуйте або заповніть форму замовлення на сайті.
 • Виїзд замірника Приїдемо в день звернення або у зручний для вас час.
 • Прорахунок кошторису Прорахуємо вартість ремонту протягом 30 хвилин.
 • Закупівля матеріалів Знайдемо дешевше ніж в будівельному магазині і привеземо.
 • Якісний ремонт Виконаємо роботу якісно і у встановлені терміни.

Як і де замовити дизайнерський ремонт в Києві

Дизайнерський ремонт в Києві

Звернувшись в компанію «СпецРемонт» ви можете розраховувати на високу якість і оригінальність проекту дизайну вашого житла. Ми втілимо в життя всі ваші фантазії і мрії в найкоротші терміни – всю роботу візьме на себе наша професійна бригада будівельників.

Дизайн-проект квартир включає в себе:

 • вибір колірної гами інтер'єру;
 • складання плану розміщення меблів і освітлення;
 • поділ простору на функціональні зони;
 • затвердження знесення або монтажу перегородок і стін.

ціни на дизайнерський ремонт квартир бувають різні-вони залежать від декількох основних факторів:

 • загальної площі житла, що потребує дизайнерського ремонту;< / li>
 • складності обраного замовником стилю оформлення-класику втілити в життя легше, ніж лофт або хай-тек;
 • строків виконання робіт – чим менше часу дається на виконання робіт майстрами, тим вони дорожче.
 

Ціни на дизайнерський ремонт

"ескізний"

Склад дизайн проекту: технічне завдання, обмір, пакет креслень (відомість підлогових покриттів, розгортка санвузли з розкладкою плитки), колаж.

Цінавід 300 грн/м2

"стандартний"

Склад дизайн проекту: технічне завдання, обмір, пакет креслень ( розгортки всіх стін приміщень, відомість всіх стін приміщень), візуалізація приміщень.

Цінавід 450 грн/м2

"преміум"

Склад дизайн пакету: технічне завдання, обмір, пакет креслень ( розгортки всіх стін приміщень, відомість всіх стін приміщень), візуалізація приміщень, авторський нагляд і комплектація (виїзд дизайнера на об'єкт і в салони).

Цінавід 1000 грн/м2

ВИКЛИКАТИ ЗАМІРНИКА

Відправте нам заявку і наш замірник зв'яжеться з вами найближчим часом для узгодження деталей

1000 characters left

 

За консультаціями з приводу вартості наших послуг звертайтеся до менеджерів за телефоном, вказаним на сайті – ми надамо вам всю необхідну інформацію. Нашим співробітникам посильно виконати ремонт квартири будь-якої складності і оформити її в оригінальному стилі з урахуванням всіх ваших побажань. Звернувшись до нас один раз, ви більше не захочете шукати дизайнерів і майстрів в інших компаніях - ми кращі в Києві.

 

Фото дизайнерського ремонту

Понравилось, проголосуй:

2 1 1 1 1 1 Rating 2.00 [11 Votes]