Зміст:

1. Види ремонту квартир
1. Як замовити ремонт квартири?
2. Косметичний ремонт
3. Капітальний ремонт
4. Комплексний ремонт
5. Дизайнерський ремонт
6. Переваги співпраці
7. Наші роботи

 

Ремонт квартири – відповідальний етап в житті кожного домовласника. Від того, як він буде зроблений, залежить комфорт, функціональність приміщень. Щоб зробити якісний ремонт, потрібно запросити професіоналів, які розбираються у всіх матеріалах, знають тонкощі і специфіку їх застосування. Недарма кажуть: «Скупий платить двічі». Якщо проводити роботи самостійно або з метою економії найняти неперевірених майстрів, то висока ймовірність, що все доведеться переробляти вже досить скоро. Тому не варто занадто економити (мова не про розумний вибір матеріалів), а краще запросити професіоналів.

Основні види ремонту квартири

Замислюючись над необхідністю проведення ремонтних робіт, потрібно для початку визначити, який кінцевий результат ви хочете отримати. Залежно від ступеня перебудови виділяють такі види ремонту в квартирі:

 • косметичний – найбільш простий, передбачає оновлення покриттів стелі, стін, підлоги;
 • Капітальний – він проводиться із заміною комунікацій, монтажем різних арок, колон та інших конструкцій; < / li>
 • перебудова (реконструювання) – передбачає монтаж/демонтаж міжкімнатних перегородок, які дозволяють розширити або зонувати простір;
 • дизайнерський – виконується за індивідуальним проектом, в процесі роботи застосовуються нестандартні рішення, унікальний декор, виконаний на замовлення (передбачений авторський нагляд).
 

Як замовити ремонт квартири?

 • Ваша заявка Зателефонуйте або заповніть форму замовлення на сайті.
 • Виїзд замірника Приїдемо в день звернення або у зручний для вас час.
 • Прорахунок кошторису Прорахуємо вартість ремонту протягом 30 хвилин.
 • Закупівля матеріалів Знайдемо дешевше ніж в будівельному магазині і привеземо.
 • Якісний ремонт Виконаємо роботу якісно і у встановлені терміни.

Косметичний ремонт квартир в Києві

Ремонт квартир

Будь-яка обробка кожні кілька років вимагає оновлення, такі роботи називаються косметичними. У них включається тільки заміна існуючих покриттів стелі, стін і підлоги. Не відноситься до цієї категорії ремонту квартир (ціна в Києві низька) заміна комунікацій і інші більш складні зміни. Процес виконання майстром робіт умовно можна описати наступними етапами:

 • демонтаж старих шпалер, фарби, плитки, штукатурки, підлогових покриттів та інших матеріалів;
 • підготовка поверхонь-передбачає ґрунтовку, вирівнювання за допомогою штукатурки;
 • монтаж нового декорує покриття на всіх поверхнях.

Косметичний ремонт квартир в Києві недорого проводиться в житлових квартирах, де вже встановлені всі необхідні комунікації. Він може зачіпати окремі приміщення, наприклад, кімнати, ванну, кухню, або проводитися комплексно, тобто скрізь.

 

Капітальний ремонт квартири в Києві

Ремонт квартир Київ

Це досить складний комплекс робіт, з якими без спеціальної підготовки, досвіду і знань впоратися неможливо. Тому без майстрів відповідної кваліфікації не обійтися. Такий ремонт квартир в Києві включає в себе наступні заходи:

 • Демонтаж/монтаж внутрішніх комунікацій. Укладання нового кабелю, розводка по квартирі з урахуванням майбутнього розміщення розеток, вимикачів, джерел світла, можливого навантаження. Також проводиться заміна сантехнічних труб, установка нових аксесуарів (унітаз, ванна, мийка, душова кабіна та інше). Система опалення, укладання «теплої» підлоги – частина по зміні комунікацій.
 • Формування нових декоративних конструкцій. Це можуть бути арки замість дверних прорізів, ніші, виступи, колони та інші елементи, які змінюють стиль або функціональне призначення інтер'єру.
 • Зміна характеру поверхонь. Сюди відноситься, наприклад, цементна стяжка підлоги, вирівнювання стін, стелі гіпсокартоном.
 • встановлення нових дверей, вікон. Старі конструкції демонтуються, на їх місце поміщають нові компоненти. Ці роботи вимагають подальшого формування внутрішніх і зовнішніх укосів.

Після цього приступають до декорування: обклеювання стін новими шпалерами, кладка плитки, фарбування, декоративна штукатурка, вагонка та інші види матеріалів. Цей тип ремонту в Києві ідеально підходить для новобудов, що дозволяє застосувати різні техніки, втілити в життя всілякі проекти.

 

перебудова, комплексний ремонт квартир в Києві, ціни

Ремонт квартир ціни

Перебудова квартири, ремонт в Києві з демонтажем міжкімнатних перегородок має свої особливості: її проведення регулюється законодавством. Це означає, що будь-яка перепланування вимагає узаконення проведених змін. Комплексний ремонт квартир в Києві – це одночасне проведення робіт у всіх приміщеннях силами однієї найнятої бригади. У ній є всі необхідні фахівці, що дозволяє значно зменшити час здійснення заходів. Такий підхід має ряд позитивних моментів, серед яких можна виділити:

 • немає потреби шукати різних фахівців, мінімізуючи ризики зв'язатися з недобросовісними майстрами;
 • зменшення загальної вартості проекту – можливість отримати об'ємну знижку;
 • контакт тільки з одним представником бригади, який координує всі процеси;
 • отримання якісного результату, відповідальність за який несе одна компанія, а не розрізнені організації;
 • ціни на ремонт квартири в Києві, що проводиться нашими фахівцями, нижче, ніж у конкурентів.
 

Особливості дизайнерського ремонту квартир

Дизайнерський ремонт квартир

Дизайнерський – порівняно новий вид ремонту, що передбачає ретельне опрацювання всіх деталей інтер'єру. Це стосується і розміщення комунікацій, і підбору меблів, і розстановки аксесуарів на завершальному етапі. Серед його основних особливостей:

  • вибирається конкретний стиль оформлення (хай-тек, класика, кантрі та інші) всієї квартири або кожного приміщення окремо.
  • Враховується колірна палітра покриттів всіх поверхонь, а також предметів інтер'єру, аксесуарів. При цьому дизайнери застосовують оригінальні колористичні рішення (біло-бежеві тони, пафре, перламутр або чорний у поєднанні з капучино і мармуром з золотистими прожилками).
  • Упор робиться на індивідуальність проекту – замовник може вносити будь-які зміни за своїм бажанням.

Часто в ході проведення дизайнерського ремонту встановлюються додаткові архітектурні елементи – пілястри, декоративні панно, мозаїки, круглі або квадратні колони, прозорі перегородки. Популярні вбудовані акваріуми з підсвічуванням, різноманітні молдинги, ніші, стельові вітражі.

 

Переваги співпраці з компанією «Спец Ремонт»

Існує безліч аргументів, щоб звернутися саме в нашу компанію для проведення ремонту квартир (ціни в Києві оптимальні):

 •  
  Офіційна робота Права замовника і виконавця захищаються законодавчо, для цього підписується договір.
 •  
  Бригади досвідчених майстрів Мають великий досвід роботи з різними матеріалами, знання специфіки їх використання.
 •  
  Професійний підхід Перед початком співпраці майстер особисто приїжджає на об'єкт, проводить необхідні виміри. Тільки після цього озвучується підсумкова кошторис.
 •  
  Послуги дизайнера Він допоможе підібрати необхідні будматеріали, запропонує адаптований або індивідуальний дизайн окремих приміщень або всієї квартири.

Більше про якість нашої роботи і ціни на ремонт квартир в Києві ви можете дізнатися у наших менеджерів, з нашого портфоліо і прочитавши відгуки клієнтів.

 

Ціни на наші послуги по ремонту квартир

"БЮДЖЕТ"

Ремонтні роботи від 1300 грн.

Чорнові матеріали від 700 грн.

Чистові матеріали від 2000 грн.

Загальна ціна ремонту з матеріалами від 4000 грн.

"СТАНДАРТ"

Ремонтні роботи від 2700 грн.

Чорнові матеріали від 1000 грн.

Чистові матеріали від 2900 грн.

Загальна ціна ремонту з матеріалами від 6600 грн.

"ПРЕМІУМ"

Ремонтні роботи від 3500 грн.

Чорнові матеріали від 1000 грн.

Чистові матеріали від 5500 грн.

Загальна ціна ремонту з матеріалами від 10000 грн.

ВИКЛИКАТИ ЗАМІРНИКА

Відправте нам заявку і наш замірник зв'яжеться з вами найближчим часом для узгодження деталей

1000 characters left
 

Виконані нами роботи

 

відео ремонту квартири Дарницький бульвар М. Київ

 

Відгуки про ремонт квартири

Готовий рекомендувати Вас знайомим і друзям

Замовляв ремонт квартири в новобудові у компанії Спец ремонт. Задоволені якістю роботи, а так само терміном реалізації.

щодо якості питань немає!

Звернувся в компанію Спец ремонт по рекомендації для ремонту квартири з вже готовим дизайн проектом. Після узгодження вартості, виконроб протягом години вже був на об'єкті. Роботи проводилися так само оперативно.

Замовила ремонт квартири в новому будинку

Перед початком робіт нам передзвонив виконроб Юрій, вислухав наші побажання і виїхав на об'єкт. Після підписання договору, наступного дня завезли матеріали і приїхали майстри. На всі мої запитання Юрій у будь-який час відповідав через вайбер. Майстри справжні професіонали своєї справи, з приємними особами. Все зробили в обумовлений час, хоча я і вносила корективи в процесі ремонту. Хлопці молодці! Рекомендувавши.

Рекомендую цей сайт

Залишилося приємне враження після ремонту квартири. Я фахівець в іншій сфері і в ремонтах погано розумію. Виконроб завжди на зв'язку, майстри теж адекватно реагували на всі спірні питання. Повністю забезпечили всім необхідним, мені не треба було нікуди їздити (дуже за це переживав, так як немає свого транспорту і часу). Вартість ремонту не змінилася по ходу роботи. В цілому видно, що хлопці люблять те, що роблять. Так тримати!

Понравилось, проголосуй:

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 [1 Vote]