Зміст:

1. Особливості ремонту в новобудовах Києва
2. Як ми працюємо
3. Основні види ремонту в новобудові
4. Ціни на ремонт в новобудові
5. Нюанси, що впливають на вартість ремонту в новобудові
6. Фото ремонту в новобудові

 

Ремонт в новобудові – це комплекс будівельних робіт, необхідний для того, щоб привести в порядок придбане або отримане в подарунок житло. Як правило, при здачі об'єкта квартири не піддаються ретельної обробці, а часто там немає навіть самого елементарного-санітарних і електричних комунікацій, не кажучи вже про обладнання. Тому ремонт в новобудовах вважається затребуваною у споживачів послугою, адже кожен хоче бачити свою квартиру індивідуальною і неповторною.

Особливості ремонту квартир в новобудовах Києва – вигоди співпраці з професіоналами

фото ремонту в новобудові

Для того щоб всі роботи були проведені на найвищому рівні, а житло придбала той чудовий вигляд, про який мріє господар, варто звертатися до перевіреної компанії, відмінно зарекомендувала себе на ринку подібних послуг. Професіонали компанії «СпецРемонт»:

 • мають великий досвід роботи в будівництві (більше 13 років);
 • відмінно розбираються у всіх тонкощах ремонту квартир в новобудовах;
 • здійснять весь комплекс робіт швидко, в рамках встановлених договором строків, а також якісно і надійно.

Попередньо варто замовити у фахівців цієї компанії дизайн-проект інтер'єру – для того, щоб господар житла міг заздалегідь побачити і оцінити, як буде виглядати кінцевий результат зусиль ремонтників. За бажанням можна скористатися готовими варіантами дизайн-проектів або ж внести в них зміни, які представляються необхідними власнику. У цьому випадку подальший ремонт квартири в новобудові буде проводитися з урахуванням побажань замовника – в основному це буде стосуватися обробки приміщень.

Проте в деяких випадках господарі хотіли б змінити і габарити приміщень – такий ремонт новобудови потребує знесення наявних стін і зведення нових перегородок. З цим теж без особливого праці впораються досвідчені фахівці компанії «СпецРемонт» – але, звичайно, тільки в тому випадку, коли це не буде суперечити правилам безпеки і не вплине на стійкість несучих конструкцій.

 

Як ми працюємо

 • Ваша заявка Зателефонуйте або заповніть форму замовлення на сайті.
 • Виїзд замірника Приїдемо в день звернення або у зручний для вас час.
 • Прорахунок кошторису Прорахуємо вартість ремонту протягом 30 хвилин.
 • Закупівля матеріалів Знайдемо дешевше ніж в будівельному магазині і привеземо.
 • Якісний ремонт Виконаємо роботу якісно і у встановлені терміни.

Ремонт в новобудові Києва – його основні види, формування вартості послуг

В залежності від стану житла та побажань його власника професіонали компанії «СпецРемонт» можуть запропонувати чотири види якісного ремонту: капітальний, комплексний, дизайнерський і косметичний. Таким чином, вартість ремонту квартири в новобудові буде формуватися в залежності від двох основних факторів – загального обсягу ремонтно-будівельних послуг і коштів, які будуть витрачені на придбання необхідних для цього матеріалів. Також потрібно буде врахувати оплату розробки дизайн-проекту, якщо його замовив власник житла.

ремонт в новобудові в києві

Після виклику замірника господар визначається з видом робіт, а фахівець компанії «СпецРемонт» оперативно, протягом 30 хвилин, складає кошторис, в якій буде відображено, скільки коштує ремонт в новобудові Києва. Зокрема, здійснюючи найбільш серйозний його вид – капітальний, майстри-ремонтники займуться виконанням таких основних видів діяльності:

 • демонтажем або зведенням перегородок, посиленням дверних прорізів;
 • облаштуванням системи вентиляції;
 • електромонтажем, слабкострумовим розведенням, прокладанням силового, інтернет, ТВ, телефонного проводів;
 • стяжкою підлоги, оштукатурюванням;
 • розводкою каналізаційних і водопровідних труб;
 • установкою дверей, вікон;
 • монтажем блоку кондиціонера.
 
капітальний ремонт в новобудові

І капітальний, і інші види ремонту новобудови Києва будуть мати на увазі обов'язкове проведення дій, пов'язаних з якісною обробкою: шпаклівку стін під шпалери, укладання плитки, поклейку самих шпалер, установку натяжних стель, укладання ламінату, монтаж плінтусів. Як показує практика будівельників, вартість ремонту в новобудові найчастіше входить оплата таких необхідних матеріалів і пристроїв:

 • Для електрики: монтажних коробок, автоматів, кабелів різного призначення, освітлювальних приладів.
 • Для сантехніки: труб для водопостачання та водовідведення, фітингів, кранів, редукторів тиску. А також зворотних клапанів, унітазів, сифонів, іншого обладнання.
 • Для внутрішньої обробки: елементів перегородок, сумішей для проведення стяжки, шпаклівок, грунтовок для стін, стель. А також штукатурних сумішей, клеїв, плитки, шпалер, фарби.
 • для облаштування приміщень: дверей міжкімнатних і вхідних, монтажних елементів, різного роду покриттів.

для зручності замовника професіонали компанії "СпецРемонт" займуться пошуком матеріалів за вигідними цінами, повною мірою гарантуючи їх відмінну якість.

 

Ціни на ремонт в новобудові

"БЮДЖЕТ"

Ремонтні роботи від 1300 грн.

Чорнові матеріали від 700 грн.

Чистові матеріали від 2000 грн.

Загальна ціна ремонту з матеріалами від 4000 грн.

"СТАНДАРТ"

Ремонтні роботи від 2700 грн.

Чорнові матеріали від 1000 грн.

Чистові матеріали від 2900 грн.

Загальна ціна ремонту з матеріалами від 6600 грн.

"ПРЕМІУМ"

Ремонтні роботи від 3500 грн.

Чорнові матеріали від 1000 грн.

Чистові матеріали від 5500 грн.

Загальна ціна ремонту з матеріалами від 10000 грн.

ВИКЛИКАТИ ЗАМІРНИКА

Відправте нам заявку і наш замірник зв'яжеться з вами найближчим часом для узгодження деталей

1000 characters left

 

Деякі нюанси, що впливають на вартість ремонту в новобудові Києва

Здійснюючи попередню оцінку ситуації, пов'язаної з проведенням ремонту квартири в новобудові Києва, слід врахувати, будуть в ній проживати маленькі діти, домашні тварини. У цьому випадку знадобляться додаткові захисні пристосування для того, щоб виключити небезпеку травмування для дитини, який, наприклад, може випадково отримати удар струмом або дістатися до перемикачів, що регулюють роботу обладнання.

вибираючи облицювальне покриття, тип облаштування підлоги, потрібно звернути увагу, наскільки саме житло захищене від холодів, на які сторони виходять його вікна. Наприклад, якщо деякі приміщення (кімнати з виходом на лоджії) знаходяться в зоні впливу пронизують зимових вітрів, то в ціну ремонту в новобудові увійде і облаштування підлог з підігрівом. У деяких випадках, з огляду на особливості розташування житла, знадобиться установка редукторів тиску води на вході.

Ще один нюанс – можлива усадка новозбудованого будинку протягом перших двох років після здачі в експлуатацію. При неякісно проведених будівельно-ремонтних роботах її наслідками можуть стати тріщини у штукатурці, перекоси віконних і дверних коробів, спучування шпалер. Тому слід звертатися до майстрів компанії «СпецРемонт», адже результати їх праці бездоганні, а ціна ремонту в новобудові Києва буде доступна практично будь-якому власникові житла.

 

Фото ремонту в новобудові

 

Відео ремонту квартири

 

Понравилось, проголосуй:

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 [2 Votes]