Зміст:

1. З чого складається дизайн квартир в Києві
2. Що важливо врахувати при розробці дизайну квартири
3. Ціни на дизайн квартир
4. Фото дизайну квартир

 

При плануванні капітально ремонту варто замовити дизайн квартири. Це проект, який дозволить оптимальним чином використовувати простір, застосувати кращі будматеріали згідно обраної ідеї і точно впровадити її. Можна спробувати самостійно придумати щось, але без спеціальних знань, відстеження сучасних тенденцій і новинок на ринку матеріалів неможливо добитися того ж ефекту, який отримується при роботі професіоналів.

З чого складається дизайн квартир в Києві

Звертаючись до професійного дизайнера, ви отримуєте повний комплекс послуг, пов'язаний зі створенням у вашій квартирі обстановки, в якій вам буде комфортно перебувати. Адже недарма кажуть: «Мій дім – моя фортеця». Проект – це не тільки картинка, на якій нанесені можливі варіанти обробки стін. Він включає в себе розробку систем освітлення, електропостачання, кондиціонування і вентиляції. Ключовими принципами стає безпека, комфорт, екологічність.

Дизайн квартир

Вартість дизайн проекту квартири в Києві включає наступні етапи роботи:

  1. Проведення замірів. Це робить спеціальний замірник безпосередньо на об'єкті, складаючи детальний план усіх приміщень. Також приділяється увага різним технологічним виступам та іншим особливостям. Це дозволить правильно відпрацювати кожен сантиметр площі, скласти кошторис на закупівлю будматеріалів.
  2. Розробка ескізів.З клієнтом узгоджуються стиль приміщень, бажана колірна гамма, фактура матеріалів. Після чого готуються ескізи, які включають основні моменти майбутнього ремонту: розміщення освітлення, меблів, можливі декоративні елементи. Після затвердження замовником переходять до наступного етапу.
  3. Робочий проект. Він являє собою детальний опис і специфікацію кожного окремого компонента, вказівку моделей і виробників необхідних компонентів, їх кількість. Це дозволяє закупити передбачені Будматеріали, гарантує досягнення узгодженого результату.
  4. Авторський нагляд. Проводиться на об'єкті, в рамках якого зіставляється правильність і відповідність виконуваних робіт дизайн-проекту.

Розцінки на дизайн-проект квартири ви знайдете нижче в таблиці.

 

Що важливо врахувати при розробці дизайну квартири

Дизайнер не просто втілює в життя якісь власні ідеї, вони обов'язково враховують всі побажання клієнта. Працюючи над проектом, він керується наступними принципами:

Розробка дизайну квартир

 

  • Концептуальність. Необхідно визначитися з тим, в якому стилі будуть оформлятися всі приміщення в квартирі. Слід строго дотримуватися обраної лінії: використовувані матеріали, декор, меблі, їх колір повинні відповідати.
  • Дотримання пропорцій. Тут враховується розмір і призначення кімнати, щоб застосовувані компоненти співвідносилися за розміром. Наприклад, в кухні невеликого розміру не можна встановлювати великий стіл. Він візуально зробить простір ще менше, а також не дозволить забезпечити необхідну функціональність.
  • Щоб дизайн був повноцінним, ненудним, застосовую акцентованість і ритмічність. Для цього в кожній кімнаті повинен бути головний акцент, який на собі концентрує увагу. Декорування, облицювання, меблювання повинні бути збалансованими.

Компанія "СпецРемонт" пропонує свої послуги з розробки дизайну квартир в Києві, фото яких ви можете побачити в портфоліо. Ми багато років даруємо затишок, комфорт і красу квартирах. У нас фахівці різного напрямку, завдяки чому точно втілюється в життя кожен розроблений проект.

 

Ціни на дизайн квартир

"ескізний"

Склад дизайн проекту: технічне завдання, обмір, пакет креслень (відомість підлогових покриттів, розгортка санвузли з розкладкою плитки), колаж.

Цінавід 300 грн/м2

"стандартний"

Склад дизайн проекту: технічне завдання, обмір, пакет креслень ( розгортки всіх стін приміщень, відомість всіх стін приміщень), візуалізація приміщень.

Цінавід 450 грн/м2

"преміум"

Склад дизайн пакету: технічне завдання, обмір, пакет креслень ( розгортки всіх стін приміщень, відомість всіх стін приміщень), візуалізація приміщень, авторський нагляд і комплектація (виїзд дизайнера на об'єкт і в салони).

Цінавід 1000 грн/м2

ВИКЛИКАТИ ЗАМІРНИКА

Відправте нам заявку і наш замірник зв'яжеться з вами найближчим часом для узгодження деталей

1000 characters left

 

Фото дизайну квартир

Відео дизайну квартири Дарницький бульвар М. Київ

 

Відгуки про дизайни квартир

Удачі Вам і хороших клієнтів

Сподобалася робота дизайнера Олени. Видна рука професіонала. Замовляли дизайн квартири смарт. Завдання було максимально швидко зробити ТЗ, тому що будівельники вже були готові до роботи і вимагали від нас що і де буде. Олена цього ж дня приїхала на об'єкт, промалювала на папері нашу кухню, план освітлення, сантехніки і відповіла на всі наші запитання. Відразу підібрали колірне рішення і домовилися поїхати в магазин для підбору необхідного.

Вийшов стильний дизайн квартири

Врахували всі мої побажання, як в концепції, так і в розстановці меблів. Поєднання кольорів радує око. В квартирі затишно і зручно. Всі гості йдуть під враженням. Клієнтів за рекомендацією вам гарантую.

Понравилось, проголосуй:

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 [2 Votes]