Зміст:

1. Вартість ремонту кухні: що потрібно враховувати
2. Ремонт маленької кухні
3. Матеріали для ремонту кухні
4. Ціни ремонту кухні
5. Фото ремонт кухні

 

Ремонт кухні-відповідальний етап в перетворенні житлового приміщення. Це пов'язано з тим, що воно є багатофункціональним. Перед початком робіт слід визначитися з тим, яких масштабів зміна буде проведено. Найбільш простим варіантом є косметичний ремонт кухні в Києві. Він включає тільки заміну облицювальних матеріалів. При необхідності додатково міняти комунікації – це вже капітальні роботи. Також може проводитися перепланування, яка включає знесення або монтаж перегородок.

Вартість ремонту кухні: що потрібно враховувати

Комплексний ремонт кухні в Києві – це широкий спектр заходів. Їх необхідність обумовлена наступними моментами:

 • При виборі підлогового покриття враховується, що це приміщення підлягає постійному вологому прибиранню, підвищеній прохідності, використанню активних миючих засобів. З цієї причини необхідно вибирати матеріали, що володіють такими характеристиками, як зносостійкість, довговічність, надійність.
 • Під час приготування їжі утворюється пара, бризки жиру та інших речовин, які забруднюють стіни і стеля. Тому потрібно подбати про те, щоб догляд за ним був досить легким.
 • Зонування. Господині має бути комфортно тут, тому потрібно продумати все до дрібниць. Під це проводиться прокладка комунікацій: газ, вода, освітлення і джерела електроживлення.
 

Ремонт маленької кухні

В маленькому приміщенні необхідний дещо інший підхід, ніж при ремонті великої площі. Це пов'язано з тим, що тут присутні всі системи: електрика, водопровід, каналізація, вентиляція, газопровід. Кожна з них має свої особливості і специфіку. Алгоритм ремонтних робіт виглядає наступним чином:

Ремонт кухні
 • При ремонті кухні дизайн відіграє ключову роль. У процесі його створення визначається стиль, колірне, технологічне рішення, проводиться підбір будматеріалів, складається кошторис. Від точності і правильності виконання цього етапу залежить кінцевий результат.
 • Демонтаж. Сюди відноситься видалення всіх елементів, які підлягають заміні: облицювання, труби, перегородки та інше.
 • Проведення нових комунікацій. Закладається електрика, монтується мережа опалення, водопостачання та каналізації, проводять прихований повітропровід для вентиляції.
 • Розводка елементів освітлення, розеток і вимикачів.
 • Чорнова обробка. Проводять вирівнювання всіх поверхонь, первинний монтаж і обробку віконних і дверних укосів.
 • Чистове оздоблення. На цьому етапі проводиться декорування: заздалегідь підготовлені поверхні облицьовуються обраними матеріалами, робиться фартух.
 • Монтаж дверей, установка плінтусів, розеток, освітлювальних приладів та інше.
 

Як ми працюємо

 • Ваша заявка Зателефонуйте або заповніть форму замовлення на сайті.
 • Виїзд замірника Приїдемо в день звернення або у зручний для вас час.
 • Прорахунок кошторису Прорахуємо вартість ремонту протягом 30 хвилин.
 • Закупівля матеріалів Знайдемо дешевше ніж в будівельному магазині і привеземо.
 • Якісний ремонт Виконаємо роботу якісно і у встановлені терміни.

Ремонт кухні під ключ в Києві: використовувані матеріали

Вартість ремонту кухні під ключ залежить від того, якими матеріалами проводиться робота, кількість етапом виконання, площі приміщення. Найбільш стандартними площами кухонних приміщень є 6 і 9 кв. м. Саме такі розміри мають кухні в більшості багатоквартирних будинків. Дізнатися, скільки коштує ремонт кухні 6 метрів, можна з таблиці нижче.

Для облицювання стін використовують шпалери, фарбування, укладання плитки. В приміщеннях невеликої площі не рекомендують клеїти шпалери навіть в зоні прийому їжі – висока вологість негативно впливає на них. Оптимальним варіантом вважається фарбування. З допомогою різного кольору, спеціальних технік фарбування можливо створити унікальний дизайн приміщення.

Сьогодні стіни в кухні не облицьовуються плиткою повністю, як це робили колись. Оформляють тільки робочу зону, так званий фартух. Його колір повинен поєднуватися з встановленими меблями. Причому вони можуть як гармоніювати між собою, так і контрастувати.

Декорування стелі виконують фарбою, пластиковими панелями, натяжними системами. Кожен з видів має свою специфіку, але дозволяє забезпечити догляд і зовнішній вигляд цього елементу оформлення.

Базову вартість ремонту кухні в Києві 9 метрів можна знайти в таблиці:

ціни ремонту кухні

"Комплексні роботи"

Ремонт кухні 6 кв. м від 15000 грн.

Ремонт кухні 8 кв. м. від 18000 грн.

Ремонт за індивідуальним проектом договірна

"Загальні роботи"

Укладка плитки на фартух від 1500 грн.

Монтаж короба ГКЛ від 200 грн.

Пристрій стяжки від 100 грн.

"Електрика"

Монтаж електроточці від 100 грн.

Підключення витяжки від 250 грн.

Монтаж теплої підлоги від 150 грн.

* Ціна вказана за роботу без урахування вартості матеріалів

ВИКЛИКАТИ ЗАМІРНИКА

Відправте нам заявку і наш замірник зв'яжеться з вами найближчим часом для узгодження деталей

1000 characters left

 

Ремонт кухні в Києві

Висока «відвідуваність» кухні вимагає особливої уваги на укладання підлогового покриття. В якості оптимальних матеріалів використовують:

 1. Лінолеум. Це найбільш бюджетний варіант. Він має низку переваг: легко миється, стійкий до вологи, швидко укладається, приємний і теплий для людини. Важливо вибирати якісні зразки, що забезпечують збереження зовнішнього вигляду тривалий час.
 2. Ламінат або паркет. Їх встановлюють на кухнях досить великої площі, де можна чітко виділити обідню зону. Його єдиним недоліком є підвищена чутливість до вологи.
 3. Керамічна плитка. Має високі експлуатаційні властивості. До недоліків можна віднести відчуття холоду, яке несе цей матеріал.

 

 

Фото ремонт кухні

Понравилось, проголосуй:

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 [1 Vote]