Зміст:

1. Особливості шпаклівки стін під шпалери і фарбування
2. Як замовити шпаклівку стін і стелі
3. Ціна шпаклівки в Києві: що входить у вартість?
4. Ціни на шпаклювальні роботи
5. Фото наших робіт

 

Первісна обробка певних зон підвищує якість декоративного оздоблення, спрощує виконання подальших процесів. Ціна шпаклівки стін в Києві диктується безліччю факторів. Для проведення цієї процедури існують спеціальні інструменти, різні види матеріалу, технології, які вибираються з урахуванням характеристик простору.

 

Особливості шпаклівки стін під шпалери і фарбування

Щоб правильно провести роботу, необхідно знати: з чого виконана оброблювана площа, якою розчин для неї найбільш практичний, під який декор вона шпаклюється. Це заключна операція під поклейку шпалер або фарбування. Любитель або майстер повинен не забувати, що цей етап перетинається з грунтовкою і затіркою, які відбуваються в обов'язковому порядку. Така процедура дозволяє отримати рівне, комфортне для наступних процесів простір, забезпечити якість обробки, підвищити її експлуатаційні властивості.

Завдяки сучасним методам і сумішам для шпаклівки стін, ціна яких варіюється в значних межах, можливо підготувати поверхню, яка підходить для різних оздоблювальних ідей.

Шпаклівка стін

Переваги шпаклювання:

 • якщо приміщення сухе, не уражено грибком, раніше не заливалося, з'являється можливість випрасувати, вирівняти конкретні ділянки без дорогої перештукатурки;
 • її можна переробляти кілька разів, прибирати на ній вади, без труднощів привести до бажаного результату, переробляти через незнання тонкощів без ризиків нашкодити завершальному покриттю;
 • матеріали для шпаклівки стін в Києві мають прийнятну вартість, з ними легко працювати;
 • обробляти криволінійні компоненти в інтер'єрі з гіпсокартону набагато дешевше, штукатурка цих елементів самостійно не здійсненна, а під замовлення – досить дорога.

 

 

Як замовити шпаклівку стін і стелі

 • Ваша заявка Зателефонуйте або заповніть форму замовлення на сайті.
 • Виїзд замірника Приїдемо в день звернення або у зручний для вас час.
 • Прорахунок кошторису Прорахуємо вартість ремонту протягом 30 хвилин.
 • Закупівля матеріалів Знайдемо дешевше ніж в будівельному магазині і привеземо.
 • Якісний ремонт Виконаємо роботу якісно і у встановлені терміни.

Ціна шпаклівки в Києві: що входить у вартість?

Спочатку ділянку готують: очищають від зайвих частинок, залишків попереднього покриття, старої штукатурки. Потім виробляють в один шар грунтування. Воно є антисептиком, що дозволяє запобігти появі грибків, містить адгезійні наповнювачі, що забезпечують хороше зчеплення між поверхнею і шарами розчину. Якщо площа має нерівності, фахівці проводять вирівнювання шляхом штукатурення, монтажу гіпсокартонних листів.

Далі підбирається суміш. Шпаклівка стелі, ціна якої залежить від призначення суміші, може проводитися вирівнюючим або стартовим розчином. Він наноситься в 3-20 мм після штукатурки, дає можливість прибрати перепади, позбутися від отворів завдяки властивій йому великій зернистості, адгезії, міцності. Приховати незначні дефекти, зробити гладку поверхню, якісно виконати декоративну обробку допоможе фінішна суміш.

Виробники пропонують сухі і готові шпаклівки для стін під фарбування в Києві, ціна яких нижча інших виробів. Вони здатні довго зберігатися. Готові – зручні в застосуванні завдяки відсутності пилу і економії часу на розведення розчину.

Шпаклівка стелі

Ціна шпаклівки стін в Києві гіпсом залежить від наступних моментів:

 • рівність оброблюваного ділянки; наявність гіпсокартону, застосування маякової технології, цегляна зона з різним ступенем пошкодження вимагають різної кількості матеріалу; трудомісткість і вартість може відрізнятися в кілька разів;
 • для чого вирівнюється: ціна шпаклювання стін під фарбування значна, пред'являються високі вимоги до отриманого результату, на них помітні дрібні похибки, тому майстри до такого виду робіт підходять більш делікатно;
 • чи присутні трубопровід, радіатор опалення, складні укоси, висновки електропроводки;
 • ціна шпаклівки стелі в Києві більше, ніж стін; перший процес утомительнее другого.

Це досить трудомісткий процес, який вимагає певних знань, часу, грошових витрат на придбання інструментів, тому краще цю процедуру довірити професіоналам компанії «СпецРемонт». Фахівці виконують широкий перелік оздоблювальних робіт за прийнятною вартістю. Ціна шпаклівки стін під фарбування в Києві складе від 60 гривень за м2. Ознайомтеся з прайсом на різні види робіт на нашому сайті. Скористайтеся послугою «Безкоштовний дзвінок» або зателефонуйте за вказаним номером, щоб дізнатися більш детальну інформацію.

 

Ціни на шпаклювальні роботи

"Стелі"

Стартова шпаклівка від 90 грн.

Шпаклівка під шпалери, стеклохолст від 80 грн.

Поклейка склополотна від 60 грн.

Шпаклівка під фарбування від 120 грн.

Поклейка флізеліну від 60 грн.

Фарбування від 70 грн.

 

 

 

"Стіни"

Стартова шпаклівка від 80 грн.

Шпаклівка під шпалери, стеклохолст від 80 грн.

Поклейка склополотна від 60 грн.

Шпаклівка під фарбування від 100 грн.

Поклейка флізеліну від 60 грн.

Фарбування від 60 грн.

 

 

 

* Ціна вказана за роботу без урахування вартості матеріалів

ВИКЛИКАТИ ЗАМІРНИКА

Відправте нам заявку і наш замірник зв'яжеться з вами найближчим часом для узгодження деталей

1000 characters left

 

Фото наших робіт

Понравилось, проголосуй:

4.75 1 1 1 1 1 Rating 4.75 [4 Votes]