Зміст:

1. Застосовувані методи і матеріали для стяжки підлоги
2. Стяжки підлоги: ціна за роботу, рекомендації, яких слід дотримуватися
3. Як замовити стяжку підлоги
4. Вартість стяжки за квадратний метр: відповідні варіанти
5. Ціни на стяжку підлоги
6. Фото робіт по стяжці підлоги

 

Стяжка підлоги дає можливість створити підставу під чистове покриття. Цей шар необхідний, щоб вирівняти, надати жорсткості конкретній зоні, задати ухил, сховати інженерні комунікації. Після цього етапу можна здійснювати фінішну обробку, результат якої буде залежати від якості проведення процедури. Чим професійніше вона зроблена, тим довговічніше прослужить ламінат або інший паркет. Ціна стяжки підлоги в Києві залежить від способу зчеплення з перекриттям, виду укладання, компонентів суміші.

Застосовувані методи і матеріали для стяжки підлоги

Ремонт простору починають саме з цього процесу. Він дає можливість не тільки вирівняти площину, забезпечити практичність будівельних конструкцій, але і дозволяє підняти її до потрібного рівня, підвищити тепло - і звукоізоляційні характеристики. Правильно вироблений процес-показник відмінного ремонту, запорука вірної технічної укладання наступного шару.

Допущення серйозної помилки, наявність істотних перепадів ускладнюють монтаж дверних структур, перегородок з гіпсокартону, змушують вдаватися до деяких хитрощів при шпаклівці стін. Нерівне простір стає несумісним з установкою паркету, укладанням практичного лінолеуму. Ціна заливки підлоги в квартирі може бути різною, проте слід пам'ятати, що це – консервативна інтер'єрна площа, яка набагато рідше за інших піддається змінам. До обробки цього елемента підходять капітально, грунтовно готуючи до довгострокової експлуатації.

 

Стяжки підлоги: ціна за роботу, рекомендації, яких слід дотримуватися

Стяжка підлоги

Перш, ніж проводити процедуру, необхідно підготуватися:

 • прибрати старе покриття перфоратором;
 • максимально обробити всі дефекти;
 • усунути сміття, ослаблені, відбиті ділянки давнього бетону, які здатні спровокувати пошкодження нового покриття при експлуатації;
 • обробити площу ґрунтовкою для збільшення ступеня адгезії, закріпити наявний шар; < / li>
 • можна закрити цементним розчином ями, які утворилися від розшивки тріщин; деякі фахівці вважають за краще усувати цю проблему безпосередньо в момент цементної стяжки підлоги, ціна в Києві на яку у нас одна з найбільш доступних;
 • перевірити рівень підлогової площині у всій квартирі, щоб визначити перепади висоти в різних кімнатах; якщо вони значні, для економії при першій заливки можна використовувати більш дешеві компоненти;
 • позначити найвищу точку за допомогою гідрорівня.

Вартість стяжки підлоги по маяках не сильно відрізняється від інших видів. Ці напрямні допомагають рівномірно залити і розподілити склад. Вони встановлюються горизонтально. Майстри рекомендують вибирати Т-подібні вироби.

 

як замовити стяжку підлоги

 • Ваша заявка Зателефонуйте або заповніть форму замовлення на сайті.
 • Виїзд замірника Приїдемо в день звернення або у зручний для вас час.
 • Прорахунок кошторису Прорахуємо вартість ремонту протягом 30 хвилин.
 • Закупівля матеріалів Знайдемо дешевше ніж в будівельному магазині і привеземо.
 • Якісний ремонт Виконаємо роботу якісно і у встановлені терміни.

вартість стяжки за квадратний метр: відповідні варіанти

 Стяжка підлоги в Києві

Виділяють кілька типів укладання. Напівсуха стяжка підлоги в Києві поступово замінює звичайний рідкий метод, який є класичним. Її використовують, щоб здешевити процедури. Для забезпечення міцності в суміш додають полімерні компоненти, які прискорюють адгезію, покращують кінцевий результат. Вона дозволяє отримати рівну площину, знизити ризик виникнення тріщин, вимагає мінімальних витрат.

Вирівнювання простору відбувається за рахунок сипучого матеріалу. Стяжка підлоги в квартирі з керамзитом – один з варіантів цього методу. Завдяки застосуванню гранул, щебеню зменшується навантаження на перекриття. Їх зовнішня оболонка міцна, тому вона не дозволяє проникати волозі. Порожнини, бульбашки повітря забезпечують низьку теплопровідність. Завдяки цьому матеріалу виключається необхідність гідроізоляції, поява тріщин зводиться до нуля.

Наполовину сухий цементно-піщаний розчин є матеріалом для машинної стяжки підлоги в Києві, ціна якої трохи вище за рахунок скорочення термінів і складності. Середня товщина шару досягає 5-8 см. його вистачає для приховування водопровідних труб, систем опалення, електропроводки. Для замісу застосовують пневмонагнітач, в якому поєднуються функції бетононасоса і міксера. Він встановлюється на вулиці, всі процеси відбуваються поза домом, тому приміщення залишається в чистоті, без будівельного пилу.

Стяжка підлоги в квартирі, відео якої Ви можете подивитися на нашому сайті, досить трудомісткий процес. Звертайтеся до професіоналів компанії "СпецРемонт". Наші майстри мають достатній досвід в здійсненні ремонтних робіт, тому виконують всі дії швидко і якісно. Ми працюємо без передоплати, тому наші клієнти нічим не ризикують. Вартість процедури вас приємно здивує: від 100 гривень за м2. Телефонуйте за вказаним на сайті номером або скористайтеся послугою "Безкоштовний дзвінок", щоб зв'язатися з нами.

Машинна стяжка підлоги
 

 

Стяжку в одній кімнаті не робимо, виконуємо більш глобальні роботи (від 40 кв.м. і вище)!

 

Ціни на стяжку підлоги

Чорнова стяжка до 5 см від 120 грн.

Самовирівнювальна підлога від 80 грн.

Пристрій теплої підлоги від 150 грн.

Грунтовка від 10 грн.

Монтаж демпферної стрічки від 20 грн.

Монтаж армірувальної сітки від 30 грн.

Монтаж плівки від 15 грн.

Укладання утеплювача від 40 грн.

Гідроізоляція обмазувальна від 60 грн.

* Ціна вказана за роботу без урахування вартості матеріалів

ВИКЛИКАТИ ЗАМІРНИКА

Відправте нам заявку і наш замірник зв'яжеться з вами найближчим часом для узгодження деталей

1000 characters left

 

Фото робіт по стяжці підлоги

Понравилось, проголосуй:

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 [3 Votes]