Декоративні рейки в інтер'єрі відмінна можливість зробити з нудною квартири ефектну дизайнерську. І все б нічого, але вже дуже часто їх стали використовувати при декоруванні приміщення. Тому поступово вони стали втрачати свою родзинку, яка дивувала і захоплювала гостей. Я пропоную замінити дерев'яні рейки, на більш сучасні рішення.

Як в інтер'єрі використовуються декоративні рейки

Основний матеріал з якого роблять рейки - деревина, але для здешевлення можуть використовуватися МДФ або деревно-полімерний композит. Також популярні алюмінієві рейки, які можуть бути пофарбовані в будь-який колір.

Декоративні рейки в інтер'єрі допомагають створити різні дизайнерські напрямки. За допомогою їх легко задати ритм, надати потрібний акцент. Рейки допомагають надати нудною поверхні декоративність. Вони незамінні при необхідності скорегувати візуально простору, додати або прибрати обсяг. Рейки просто створені для зонування приміщення.

Так як популярні рейки мають дерев'яну фактуру, то для того щоб в кімнаті зберігався баланс іноді доводиться декорувати під дерево інші поверхні. Вони швидко покриваються пилом, а через пористої структури рейки прибирати її складно. Для того щоб рейки виглядали красиво на стіні, вона повинна бути рівною.

 

Дерев'яні рейки в інтер'єрі

 

Використання дерев'яних рейок в інтер'єрі кухні

Дерев'яні рейки в інтер'єрі кухні використовуються нечасто. Зазвичай за допомогою рейок створюють декоративний акцент в кухнях середньої площі. При цьому я раджу вибирати ширину рейок орієнтуючись, на розмір приміщення і меблі. Рейки в інтер'єрі кухні, якщо вона досить простора, допоможуть виділити робочу зону, не перевантажуючи простір. Це рішення допоможе зберегти легкість інтер'єру, не перешкоджає природного освітлення.

Застосування дерев'яних рейок в інтер'єрі вітальні

За допомогою баффелей легко зробити зонування вітальні. Дерев'яні рейки елегантно поділяють зону відпочинку і дитячий куточок. Вони допоможуть, не перевантажуючи простір виділити зону біля телевізора. Дерев'яні рейки в інтер'єрі вітальні можуть стати простінком, і відокремити її від кухні. Він буде виглядати набагато ефектніше, ніж панелі з дерева.

 

Дерев'яні рейки в інтер'єрі

 

Горизонтальні рейки в спальні

Горизонтальні рейки в інтер'єрі спальні найчастіше використовуються для оформлення зони біля ліжка. Зазвичай я використовую цей спосіб якщо ліжко досить простої форми. В цьому випадку простір не перевантажується. Також можна розмістити рейки на протилежній стіні, зробивши акцент для виділення зони вбиральні.

Використання дерев'яних рейок в інтер'єрі прихожей

Дерев'яні рейки в інтер'єрі прихожей використовуються для створення акценту. Якщо їх розмістити горизонтально, то можна візуально подовжити приміщення. Вертикальні рейки в інтер'єрі прихожей візуально піднімуть стелю. Їх можна використовувати в якості вішалки, прикрасити нішу.

 

Дерев'яні рейки в інтер'єрі

 

Чим можна замінити рейку в інтер'єрі

Сьогодні завдяки новим матеріалам і дизайнерським рішенням, можна не гірше, ніж з рейками оживити приміщення, зробити його неординарним і незвичайним. Так чим замінити рейки в інтер'єрі, ось кілька простих рішень.

  1. Рейка в тон стіни. Якщо звичайну дерев'яну рейку забарвити в тон стіни, то це дозволить створити рельєф, надати особливий ритм. Особливо ефективно виглядають білі рейки в інтер'єрі на такий же білосніжній гладкій стіні.
  2. Панелі 3D. Для створення хвилястою або рельєфній поверхні я пропоную використовувати гіпсові панелі з ефектом 3D. Їх можна тонувати в тон стіни або зробити контрастними. Ними можна повністю закрити одну зі стін або виділити невелику ділянку.
  3. Меблі з фрезерованим фасадом. Хвилястий, рельєфний меблевий фасад не просто прикрашає меблі. Він робить меблі центральною частиною ексклюзивного інтер'єру.
  4. Рельєфні спинки дивана і ліжка. Вони виглядають оригінально, грайливо і лаконічно. Тепла рельєфна поверхня допомагає надати додаткову м'якість приміщенню.
  5. Рифлене скло. З нього виходять незвичайні, стильні перегородки. Особливо сучасно виглядає поєднання рельєфного і проичного скла.
  6. Керамічна плитка. Найчастіше рифлену плитку можна зустріти в мармурових колекціях. Вона допомагає створити незвичайний інтер'єр без зайвих деталей.

Як бачите замінити рейки, можна різними способами. І тільки ви самі можете вирішити використовувати для декору класичні дерев'яні рейки або рельєфні і хвилясті мікротренди.

Понравилось, проголосуй:

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 [1 Vote]