Чи багато тих, то може однозначно заявити: «При облаштуванні кухні мною не було допущено жодної помилки!» Як показує практика, все менше власників квартир і будинків в ході роботи на кухні задоволені результатом. Через деякий час виявляється, що і 10 розеток на кухні мало, а кофемашінка і мультиварка включаються по черзі. Може виявитися, що розташування холодильника поза робочої зони кухні не зробив приміщення просторіше, а тільки принесло дискомфорт.

 

Помилки при ремонті кухні

 

Топ 10 помилок, які можна вивести

Дуже важливо ретельно продумати все заздалегідь, а не нарікати на помилки при проектуванні кутовий кухні або прямий вже після ремонту квартири. Тому представляємо вашій увазі топ-10 помилок при облаштуванні кухні, які кожен день будуть псувати вам настрій в підсумку.

Мийка, плита і холодильник - віддалені сусіди!

Якщо раптом ви встановите холодильник від плити далі, ніж на 7,5 метрів, то дуже пошкодує про скоєне. Оптимальна відстань між трьома предметами - від 3 метрів до 7,5. Занадто наблизивши сусідів, вам буде незручно готувати, купувати товари. Раз у раз ви будете заглиблюватися про все, упускати продукти. Уникнути незручності просто, якщо врахувати поради, а при замовленні кухні просто озвучити їх дизайнеру.

Економія - ворог комфорту!

Фрази: «Я сам все знаю!», «Обійдусь без порад!» - всі вони - це потенційні шкідники на шляху до досягнення заповітної мети. Тому проект вашої кухні має сенс довірити не собі, а фахівця. Він розповість і як правильно оформити кухню, і що потрібно для створення ідеального приміщення.

Неправильна організації простору. Відсутність додаткового комфорту.

Якщо сковорідка, наприклад, подорожує по вашій кухні, кожен раз змінює своє розташування, то все це створює чималий дискомфорт. Шукати її доводиться довго, а бажання готувати зникає блискавично. Це наслідок неправильно організованого внутрішнього простору кожного окремого шафи, ящика або столу. Тому не залежно від того, пряма у вас або кутова кухня помилки подібного типу потрібно відразу ж виключити. Для цього продумайте план розміщення кухонного начиння. Це зробить вашу меблі функціональної.

Дверям бути!

Ви можете скільки завгодно мріяти про красиве і затишною, просторою кухні-студії. Але нехай вона залишиться тільки мрією! Якщо ви зважитеся на відсутність дверей між вітальнею і кухнею, наприклад, то через тиждень дуже пошкодуєте про своє рішення. Проблема в тому, що навіть найпотужніша витяжка не усуне запахи. Всі домочадці зможуть розібрати на інгредієнти приготовлені частування, і зроблять це все на основі запахів і ароматів, які будуть витати в повітрі.

 

Помилки при ремонті кухні

 

Зовсім незручна кухня без витяжки.

Повертаючись до запахів, неприпустимо з яких-небудь причин не встановити витяжку. Вона - це необхідність, а не просто побутова техніка. Запам'ятайте ключові поради при плануванні кухні, які стосуються цієї установки.

  • Витяжка повинна бути потужною.
  • Сучасна плоска або вузька витяжка нового типу дозволить заощадити корисні сантиметри простору.
  • Має сенс купувати установки тільки у виробників з хорошою репутацією на світовому ринку.

Мало світла!

Ці помилки при замовленні кутовий кухні, прямий або кухні з острівцем найпоширеніші. Питання освітлення можна назвати ключовим. Тому над робочою зоною, де ви будете різати, чистити і терти має сенс встановити максимум освітлювальних елементів. Але це не означає, що над обідньою зоною їх повинно бути менше!

Оскільки на кухні завжди і в різний час доби зустрічаються домочадці, то нехай краще світла буде достатньо. Не забувайте, що врахувати при плануванні кухні потрібно і те, якими будуть світильники. Іноді точкові і немічні не дають потрібного освітлення, а великі люстри охоплюють занадто мала ділянка приміщення. Тут є про що подумати!

Неглибока мийка, не в тому місці!

Цікаво, що багато правильно розміщують холодильник, мийку і плиту на потрібній відстані. А ось з розміщенням самої мийки як індивідуального елемента виникає цілий ряд проблем. Цей момент завжди входить в список 10 помилок при плануванні кухні, про які потім жалкують користувачі.

Тому варто запам'ятати:

  • Мийка повинна бути глибокою. Тоді кількість бризок буде зведено до мінімуму, а вам буде комфортно в ній мити що-завгодно: посуд, фрукти, овочі.
  • Для кожного миття потрібно уважно вибирати змішувач. Занадто високі, змішувачі, настінні - вибір великий, тому знайти свою «ідеальну» модель вироби не складе труднощів.
  • Якщо у вас кутова кухня, помилки можуть бути різними, але найчастіше над раковиною при подібній конфігурації гарнітура розміщують шафа. Це недопустимо! Спокійно мити посуд ви не будете ніколи.

Занадто маленька робоча поверхня.

Як показує практика, Лайфхак при плануванні кухні найчастіше стосуються саме цієї поверхні. Тому не погоджуйтеся на вузьку і невелику стільницю чорного кольору.

  • Чим вже робоча поверхня, тим менше комфорту.
  • Якщо на стільниці не здатні вміститися блендер, миска з тестом і графин з водою, то це говорить лише про одне - при проектуванні кухні ви знехтували порадами.
  • Що ж стосується кольору, то чорний дуже мазкий, з ним у вас збирання будуть щоденними.

Модний інтер'єр, який не подобається.

В гонитві за модою і трендами багато хто забуває про власні переваги. Завершили на кухні ремонт люди нарікають: «Мої помилки при виборі кухні пов'язані з невдалою колірною гамою», «Я даремно пішла на поводу у моди!».

Якщо ви хочете готувати із задоволенням, обідати, снідати або просто ласувати чашкою кави в комфортній обстановці, то завжди вибирайте стиль інтер'єру, колірну гамму для обробки всіх поверхонь, які вам імпонують. А модними вони будуть - це питання другорядне.

Неправильно обрані матеріали.

Кухня - особливе приміщення, тому все в цьому просторі повинно бути надійним, міцним і практичним. Меблі з невологостійкі матеріалу розчарує і виявиться недовговічною. Нехай навіть дуже красива плитка для стін з рельєфом тільки додасть складнощів в процесі збирання.

При проектуванні кухні поради щодо матеріалів можуть бути різними, але головний з них - кожен матеріал повинен бути якісним, довговічним.

Керуючись порадами та рекомендаціями, ви точно зможете сказати: «Моя кухня ідеальна, жодної помилки не було допущено!» Бажаємо успіхів!

Понравилось, проголосуй:

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 [2 Votes]