Не завжди приміщення можна зручно і швидко пофарбувати одним з традиційних способів, наприклад валиком, пензлем або використовуючи повітряний компресор з пістолетом розпилювачем. Для фарбування приміщення великої площі при ремонті квартири, тим більше, коли дизайнер визначив під фарбування значну частку стін, може піти значна кількість часу! В наш час, коли сучасні технології стрімко розвиваються, з'являються нові методи так само в сфері будівництва та ремонту квартир. Для скорочення трудомісткості і прискорення процесу фарбування стін або стелі, майстри нашої компанії використовують сучасну технологію й устаткування для безповітряного фарбування, де фарбу наносять на стіну або стелю під високим тиском за допомогою спеціальних пристроїв - розпилювача або пістолета.

 

Безвоздушная покраска стен

 

Принцип роботи безповітряному фарбування.

Простими словами фарбування безповітряним способом здійснюється з використанням спеціального насоса, який під великим тиском подає потік фарбувального матеріалу. Спеціальними шлангами високого тиску цей насос з'єднується з пістолетом розпилювачем. Київський лакофарбовий потік потрапляє в еліптичне сопло розпилювача і на високій швидкості вилітає з нього, при цьому, ЛФМ розділяється на маленькі частинки. Мелкодісперсіонние частки, лягаючи на поверхню створюють якісний шар необхідної товщини на стіні або стелі. Таким чином, нанесення шару фарби на поверхню відбувається без застосування стисненого повітря, саме звідси і виникла назва даного способу. На поверхню, що фарбується фарбувальний шар лягає рівномірно і економно, без патьоків.

Переваги технології безповітряному фарбування.

Основною перевагою методу безповітряного фарбування стін або стель, є оптимізація процесу фарбування і значне скорочення часу на роботу. Якщо порівнювати безповітряну фарбування з методом пневматичної фарбування, то розпорошення під великим тиском дозволяє істотно економити фарбу або лак уникаючи зайвої витрати матеріалів в навколишнє середовище. До того ж, розпорошення без застосування повітря значно знижує потрапляння частинок пилу або дрібного сміття в фарбу, якого, як правило, чимало на будівельному об'єкті. Розпилення фарби безповітряним методом, дозволяє застосовувати більш густий склад, що в свою чергу дає можливість наносити відразу більш товстий шар за один прохід, економлячи тим самим час. При цьому, даний метод забарвлення дає відмінний результат. У підсумку, ми гарантовано отримуємо рівне і якісне покриття, яке не має патьоків. Вартість же даного способу забарвлення порівнянна з вартістю фарбування ручним способом. Паралельно з економією, ми отримуємо поліпшення умов праці і знижуємо забруднення навколишнього середовища.

 

Безвоздушная покраска

 

Устаткування для безповітряного фарбування.

В сучасному світі, де будь-яка галузь промисловості або послуг прагне до автоматизації і впровадження нових технологій, ринок наповнений високотехнологічним і якісному обладнанням, в тому числі, призначеним для будівництва та ремонту. Сучасне обладнання дозволяє значно знизити трудовитрати необхідні для проведення робіт, істотно зменшити терміни і витрата матеріалів, а відтак скоротити в цілому. Однак, варто таке професійне обладнання, як правило, досить дорого. А з огляду на високу вартість професійного обладнання, логічним стає те, що самостійно купувати його для ремонту квартири або офісу немає ніякого сенсу. Цілком достатньо найняти досвідчених майстрів з нашої кампанії, які допоможуть зробити ремонт в максимально короткий термін, заощадять ваші гроші і нерви. Якісний результат роботи дуже сильно залежить не тільки від якості застосовуваного обладнання, але і від професіоналізму і досвіду майстрів виконують роботу на такому обладнанні. Застосовуючи більш дешеве і непрофесійне обладнання, швидше за все не вийде добитися хорошого результату, рівномірного шару фарби без патьоків і нерівностей, що псує зовнішній вигляд стіни, стелі або фасаду. Саме тому ми прагнемо підбирати для своїх майстрів тільки професійне і високоякісне обладнання, вивчаємо сучасні технології і своєчасно впроваджуємо їх застосування на своїх об'єктах.

 

Відео безповітряного фарбування стін

 

Які види фарб ми застосовуємо для безповітряного фарбування?

В даний час виробники фарб пропонують величезний асортимент лакофарбових виробів. Серед тих, які підходять для фарбування стін і стель при ремонті, виділяють чотири основні види.

Акрилові фарби непогано поводитимуться в тих приміщеннях де присутня підвищена вологість, але при наявності ризику прямого попадання води на стіни, рекомендуємо відмовитися від їх використання. Цей тип фарб має багатою палітрою кольорів, можлива колеровка під нестандартний відтінок. Фарба непогано лягає на підготовлену належним чином поверхню, утворюючи матовий інтенсивний шар. Завдяки відносно невисокій ціні і одержуваному якості покриття, цей вид фарб - досить популярний.

Латексні фарби - це фарби, які на відміну від акрилових типів фарб, впевнено справляються з прямим попаданням води на пофарбовану поверхню, тому що утворюють при висиханні тонку, але досить міцну і герметичну плівку. Такі фарби можуть бути як глянцевими так і матовими, цілком можуть використовуватися для фарбування стін покритих шаром декоративної штукатурки. З мінусів - підвищені вимоги до попередньої підготовки поверхні, якщо фарба наноситься на рівні ділянки, то виявляються дрібні дефекти поверхні стін або стелі після висихання.

Водоемульсійна фарба, одна з найдоступніших по ціновій категорії, але тим не менше за допомогою такої фарби можна отримувати досить якісні покриття поверхні стін або стель. При виборі водоемульсійною фарби, можна зіткнутися з обмеженим асортиментом кольорової палітри. Значним мінусом, який обмежує застосування водоемульсіонкі, є її погана переносимість вологи. Стіни пофарбовані водоемульсійною фарбою практично неможливо помити або протерти вологою ганчіркою без наслідків. Наносяться такі фарби в кілька шарів на загрунтовану для кращого зчеплення і міцності, поверхня.

Масляні і алкідні фарби створюють міцне водовідштовхувальне покриття з густонасищенним кольором, яке при відповідній підготовці поверхні може без втрати зовнішнього вигляду прослужити роками. Стіни пофарбовані такими фарбами легко миються без загрози пошкодження покриття. Основними недоліками є більш висока вартість в порівнянні з перерахованими вище видами фарб, а так само сильний і різкий запах при нанесенні, який зберігається в приміщенні до повного висихання фарби. Даний тип фарб більш підходить для фарбування стін в виробничих і складських приміщеннях, а при ремонті квартир застосовується рідше.

Правильний вибір фарби - це запорука якісного ремонту і тривалої експлуатації без проблем. Визначитися з вибором і підібрати потрібний тип фарби допоможуть наші досвідчені фахівці, а приємним бонусом буде ціна зі знижкою, яку вже надають нашій фірмі популярні торгові підприємства.

Понравилось, проголосуй:

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 [1 Vote]