img 01

Скандинавський стиль бере свій початок в кінці позаминулого століття на території північної Європи. Це простий самобутній стиль поєднує в собі простоту матеріалів і інноваційні технології. Він стане кращим рішенням при створенні дизайну квартири або заміського будинку. Гаму інтер'єру складають деревина, скло. Стиль дуже рідко змінює свої канони і відрізняється консервативністю.

Скандинавський дизайн приміщення

Скандинавський дизайн приміщення відмінно підходить практично для всіх регіонів України. Це пояснюється тим, що осінньо-зимовий період триває більше півроку, денного освітлення не достатньо, а завжди хочеться, щоб в будинку було світло, тепло і затишно.

Колірна гамма скандинавських країн складається з світлих відтінків. Недолік сонячного світла компенсується світлими тонами.

Створити унікальний дизайн квартири допоможуть фахівці нашої компанії. Досвідчені дизайнери розроблять ексклюзивний інтер'єр, в якому будуть гармонізувати матеріали, обробка та елементи декору. Висока кваліфікація фахівців і практичні навички дозволяють реалізовувати мрії замовників.

 

 

img 02

Підлоги і стіни.

Стиль має на увазі створення кімнат з дерев'яними панелями. Дуже часто стіни і підлогу фарбуються в один колір. При цьому оздоблювальні матеріали можуть бути самими різними. На кухні, у ванній кімнаті може використовуватися кахель. У спальні і дитячій кімнаті допустимо використовувати шпалери пастельних кольорів. Зонування приміщень можна провести за допомогою дерев'яних панелей. Пол оформляється в класичному стилі з дерева. Серед варіантів можна розглядати паркет і ламінат. Краще використовувати такі породи як сосна, ялина. На дерев'яну підлогу укладається килим світлого кольору. Двері, як і стіни бажано фарбувати в один колір.

Освітлення.

З огляду на особливості стилю, використання світлих тонів пояснюється браком сонячного кольору. Для максимального освітлення приміщення вікна використовуються максимально. Віконні отвори не повинні захаращуватися елементами інтер'єру і предметами. Штори бажано використовувати прозорі. Великою популярністю в скандинавському стилі користуються безрамні вікна. У кожній кімнаті для організації повноцінного освітлення використовуються кілька джерел світла. Робоча зона висвітлюється плафонами, лампами. Так само в кімнаті може знаходитися декілька вбудованих LED-ламп.

 

 

img 03

Меблі.

Скандинавський стиль дуже консервативний. Всередині приміщення повинно бути просторо і зручно, меблі не повинна заважати людині. Використовуються шафи, ліжка зі світлих порід деревини: береза, ялина. Родзинкою інтер'єру можуть стати плетені крісла.

Декор в будинку.

Елементи декору в скандинавському стилі використовуються по мінімуму. При цьому важливо, щоб вони виділялися на загальному тлі. Дизайнери нашої компанії зможуть підібрати оптимальний варіант оформлення кожної кімнати вашого будинку. Варто пам'ятати, що скандинавський стиль, це доля чоловіків. Але і для жінок він буде актуальним. Популярний напрям організації інтер'єру дозволяє зробити приміщення світліше і просторіше візуально. Замовити дизайн проект будинку в скандинавському стилі можна в нашій компанії. Фахівці розроблять і втілять в життя вашу мрію. Ваш будинок стане неймовірно комфортним і затишним.

 

Проект Sculptore Residence студии Norm Architects, совместно с брендами DUX и MENU

Понравилось, проголосуй:

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 [1 Vote]