slide 11

Міжнародна конференція Dubai Design Week можна по праву назвати одним з найбільших мистецьких заходів на Близькому Сході. Дубай в зазначеному випадку виступав в світовому центрі дизайну інтер'єрів. Конференція проходила з 11 по 16 листопада 2019 року. Найбільший творчий фестиваль мав різноманітну програму, що складається з більш ніж 200 заходів. Місце зустрічі для професійних дизайнерів. Захід послужило стимулом для створення дизайнерів з усього світу. Разом з цим творчий фестиваль став платформою для поліпшення дизайну і розвитку творчих спільнот на Близькому Сході.

Павильон Abwab 2019

Творчий фестиваль включає в себе всі сфери, включаючи архітектуру, інтер'єр та мультимедіа. Важливо відзначити, що більшість заходів були безкоштовними.

Ключові моменти заходу:

Downtown Design представив кращі міжнародні бренди, присутні на Близькому Сході, в той час як спеціалізована вітрина ярмарки для високоякісного та оригінального дизайну Downtown Editions акцентувала увагу на регіональному творчості. Abwab брав дизайнерів з Лівану, східних провінцій Саудівської Аравії і Індії.
Гостьовий куратор тижні дизайну Дубая дизайнер Гассан Саламех докладно висвітлив регіональний дизайн, представленим в рамках видання Downtown. Global Grad Show зібрав понад 150 кращих проектів, представлених 100 інноваційними проектними і технологічними університетами світу. Під час конференції були проведені переговори з міжнародними архітекторами Ендрю Уоллі, Девідом Спайрінгсом і Саймоном Фрейзером. Крім цього були обговорені питання співпраці з лідерами індустрії з Facebook і Ernst & amp; Young і іншими компаніями. Так само було організовано близько 200 виставок, інсталяцій, майстер-класів, бесід, екскурсій і заходів, включаючи Десігнатон і живий вуличний джаз в саду Акиба.

 

 

slide 16

Інсталяції і виставки:

  • Umbra - виставка для відвідувачів, охочих дослідити взаємодію тіні і світла, натхненні Машраб (елементом традиційної арабської архітектури).
  • Barjeel - шестиметрова інсталяція, натхненна традиційними вітряними вежами ОАЕ, що складається з шарів меліорованих картону і смугового освітлення.
  • Kabul Old City-A Visual Journey - це мультимедійний досвід Turquoise Mountain, що використовує технологію віртуальної реальності для оцифровки знаходяться під загрозою об'єктів культурної спадщини в 3D форматі.
  • Різні майстерні по кераміці, арабської друкарні і т. д.

Премія

Дизайнерам надавалася можливість отримання грошової премії. Премія Audi Innovation Award-це конкурс дизайнерських досліджень, спрямованих на висвітлення інноваційних ідей з усього Близького Сходу. Захід був організований за підтримки управління культури і мистецтв Дубая. На ньому були присутні більше 75 тисяч гостей з усього світу.

 

 

Понравилось, проголосуй:

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 [1 Vote]