Звичайно, можна знайти фірму, яка зробить комплексний ремонт квартири в розумні терміни, якісно і акуратно в дрібницях. У всякому разі - Вам все сподобається. Потім починаються пошуки або меблевої фірми, або декількох, для подальшого облаштування.

 ідеальні меблі

Описую ідеальний варіант

Приходить від фірми майстер, який сам робив меблі багато років, який набив купу шишок, який холодним потом і своїм гаманцем заробив досвід, який за кожну помилку заплатив зі своєї кишені. Це в першу чергу подивиться нахили стін, рівень підлоги і стелі. Відразу побачить і оцінить розташування електрики, комунікацій, підвіконь, карнизів і плінтусів, інших елементів приміщення. Але навіть в такому випадку доведеться танцювати від того, що вже зробили будівельники. Навіть хороші будівельники (не наші, звичайно), нерідко роблять кран і розетку за посудомийною машиною або інший вбудованою технікою. Акуратно роблять. Ляпів трапляються десятки і десятки. Це ваші час і нерви, це витрати, щоб все переробити! Впевнений, хто вже займався ремонтом свого житла пригадає не один такий момент. І адже не завжди вдається все виправити. З чимось доводиться погоджуватися на щось закривати очі. І потім з цим жити. Навіть якщо будівельники спочатку відпрацювали на пятерочку. (Це я ще мовчу про випадок, коли прийде меблевий фахівець без належного досвіду... )

 

Ми ж пропонуємо кардинально інший підхід

Спершу дизайнер створює попередній проект. З клієнтом затверджується загальна концепція, і далі йде спільне опрацювання деталей з Меблевим фахівцем. Дизайнери ж люди творчі, ну ніяк не технарі, і прям зовсім всі нюанси врахувати не зможуть. Та й не їх це головний біль. Якщо ми хочемо отримати не тільки шикарний проект, але і якісне, добротне його втілення - потрібен симбіоз майстрів своєї справи. У підсумку дизайнер і Мебляр безперервно працюють разом, щоб утрясати всі технічні моменти. Спільно вирішуємо, як провести комунікації та харчування до техніки, до освітлення, як оптимально розташувати розетки і вимикачі з урахуванням майбутніх меблів. Як організувати все, щоб не було накладок при монтажі, і навіть вирішити, куди повинні відкриватися міжкімнатні двері.

Тепер настав час згадати будівельників

Безумовно вони є рівноцінно важливою ланкою в загальній справі. Працюють з нами досвідчені хлопці, які так само через багато що пройшли, які не стоять на місці, і безперервно розвиваються в професійному плані. Ми є міцною, збитою командою, давно знайомі, і спокійно покладаємося на професіоналізм один-одного.

Понравилось, проголосуй:

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 [1 Vote]