Жоден будинок не буде повноцінним, якщо в ньому будуть відсутні міжкімнатні двері. Ви можете вибрати будь-який тип дверей, який сподобався вам, але важливим фактором при їх підборі є виробник. Навіть найдешевші, виготовлені не з дерева, а з простого картону, але на хорошій фабриці, дадуть фору масиву кустарного виробництва. Ще на стадії проектування або будівництва майбутній власник будинку підбирає за своїми можливостями міжкімнатні двері. Як правило, все починається з виставок, Інтернету або з проспектів, звичайно, якщо він не дока у своїй справі.

Секрети продавців

img 13 01

Визначившись з вибором, ви їдете на фірму спеціалізується на продажу міжкімнатних дверей. Там можна подивитися товар в натурі. Зазвичай менеджера компанії продавця намагаються ще з порога «прищепити» нам смак до того товару, який у них в розряд дорогих, або лежить на складі як неліквід. Якщо ви піддалися їх чарівності, то про це будете шкодувати все життя.

Роблячи ремонт квартир і маючи відповідний досвід, можу з упевненістю порекомендувати, що спочатку краще ознайомитися з виставковими зразками, цінами, дізнатися про знижки, можливості установки за рахунок компанії продавця і звичайно наявності товару на складі. Для платника замовляти товар, оплачуючи його вперед, не найкращий варіант. Іноді бувають проблеми з постачанням товару, і тоді хоч будівництво зупиняй.

В світі існує не менше сотні відомих заводів – виробників дверей. Двері, як і вікна, стіни, підлога є елементом інтер'єру будинку. За їх допомогою можна не тільки доповнювати оформлення приміщень, але і розвивати свою тему.

 

Види міжкімнатних дверей

 1. Фільончасті двері. Старі як світ, ці двері мають найдавнішу історію. Їх виготовляли наші предки використовуючи ручний інструмент. Сьогодні, завдяки технічному прогресу, з конвеєра щодня сходять тисячі таких примірників. Основа таких дверей каркас з зрощеного бруса. Його покривають фарбою, лаком або шпоном. Фільонки під них роблять з дерева, ДСП, МДФ, або заповнюють красивим візерунчастим склом. Кріплення фільонок проводиться дверними багетами. Чим більше при виготовленні дверей використовується натурального дерева, тим вони дорожче.
 2. Щитові двері. Основою таких дверей виступає клеєний брус. Весь інший простір всередині-масив дверей, заповнюється сотами з картону. З двох сторін такі двері склеюється за допомогою МДФ плити. Це дешеві двері не підлягають ремонту. По верху дверне полотно покривається спеціальною фарбою. Вони значно легше дерев'яних дверей. І не можуть застосовуватися в приміщеннях вимагають хороших замків.
 3. Збірні двері. Така конструкція дверного полотна збирається з конструктивних елементів, в основному з дерева і скла. Вони легко піддаються ремонту або реставрації. Відносяться не до дешевих через застосування дорогих матеріалів.
 4. Скляні двері. Безрамні двері, виготовлені з масивного скла мають специфічне застосування. Їх встановлюють в саунах, душових і ванних кімнатах, торгових залах великих супермаркетів. Ступінь прозорості у них залежить від рівня довіри. В них нерідко застосовують декоративні елементи, що дають певний стиль і напрямок дизайну.
 

Матеріал застосовується при виготовленні дверей

img 13 02

У власника будинку або квартири, роблячи комплексний ремонт, є можливість придбати двері в торговельній мережі або замовити її в спеціалізованій компанії. Асортимент ринку величезний. Можна купити недорогі зразки і штучні для заможних клієнтів. Основним матеріалом для виготовлення таких конструкцій до недавнього часу була деревина. Сьогодні ми бачимо комбінації дерева з металом, пластиком та іншими полімерними матеріалами.

 

Натуральні дерев'яні двері. Двері з масиву зазвичай належать до вищої цінової категорії. Довговічні, міцні, мають відмінні тепло і звукоізолюючі властивості. Легко ремонтуються і реставруються.

Ламіновані двері.для поліпшення зовнішнього вигляду виробів з не дорогих порід деревини, зменшення вартість готової продукції, застосовується метод ламінування. Двері покриваються штучним матеріалом і смолами, практично не відмінними від різних порід дерева. Шпоновані двері. При виготовленні таких виробів застосовується натуральний деревний шпон і спеціальний столярний клей. Основою для дверей виступають породи дешевої деревини. Полотна можуть бути гладкими і рельєфними.

 

Двері покриті ПВХ плівкою. Великий асортимент плівки під дерево та інших відтінків, дешевизна у виготовленні, дають можливість виробникам таких дверей лідирувати серед своїх конкурентів. Плівка не розсихається, не піддається дії температурних перепадів. Що стосується екологічності, то такі конструкції поступаються виробам з натурального дерева.

Двері з МДФ. Вологостійкі і термостійкі, не піддаються деформаціям і впливу грибків. Зазвичай покриваються фарбою різних кольорів і відтінків. Їх не можна назвати міцними і екологічно чистими в слідстві застосування клеїв на основі епоксидних смол.

Пластикові двері. Для облицювання каркасів з не дорогих порід дерев застосовують панелі з полівінілхлориду. Для імітації під дерево різних порід панелям віддається відповідна текстура і колір. Такі двері мають високу міцність, не бояться вологи і перепадів температури.

 

види дверей за способом відкривання

 1. орні двері. Таке відкривання дверей можна визнати класичним. Простота і надійність конструкції ставить їх на перше місце серед способів відкривання. У таку конструкцію легко монтується замок.
 2. Розсувні двері. Складна конструкція відкривання, що вимагає додаткових витрат на роботу механізму і його направляють. Складається зазвичай з однієї або двох дверей. Перевага таких дверей полягає в збереженні додаткової площі приміщення, при застосуванні класичного методу відкривання. У випадках з відкриттям великих скляних панорамних дверей, інший метод відкривання навіть не може розглядатися.
 3. Розкладні двері.конструкція таких дверей являє собою кілька полотен з'єднаних між собою у вигляді гармошки шарнірами. Вони повинні бути досить легкими для складання. Застосовуються для зонального відділення одних приміщень від інших.
 4. Хитні двері. Встановлюються в приміщеннях де є проблеми з відкриванням дверей руками. Добре підходять для кухонь ресторанів і кафе. При проживанні в будинку або квартирі людей з обмеженими можливостями.

Коробки для дверей

img 13 03

Купуючи звичайну міжкімнатні двері ми разом з нею купуємо і коробку, без якої неможливо зробити установку дверей. Коробки можна розділити на два типи: звичайні і регульовані.

Звичайні коробки можуть бути з дерева, МДФ, комбіновані. Встановлюються вони в дверний отвір на попередньо встановлену чорнову коробку з дерев'яного бруса, або за допомогою пристосувань для встановлення.

Регульовані коробки застосовуються при нестандартних товщинах стін або перегородок. Для цього використовуються спеціальні розширювачі, за допомогою яких і підбирається необхідна товщина.

 

Встановлення міжкімнатних дверей

Інструмент застосовуваний для встановлення дверей

 • Рулетка;
 • Бульбашковий рівень;
 • Лазерний рівень;
 • Олівець;
 • Перфоратор;
 • Бур по бетону;
 • Циркулярна пила з поворотною платформою;
 • Молоток;
 • Стамеска;
 • ручний фрезерний верстат; < / li>
 • Свердло по дереву;
 • Шуруповерт з битою;

Матеріали застосовувані при установці дверей

 • Піна монтажна;
 • Дюбеля з шурупами;
 • Дерев'яні клини;
 • Шурупи для кріплення дверних петель;
 • Клини для розклинювання коробки;
 • Прокладки для зазорів між коробкою і дверним полотном;

 

Понравилось, проголосуй:

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 [2 Votes]