Кабінет

img 9b 00

При плануванні будинку або в дизайні квартири бажано передбачити місце для кабінету. Зазвичай він має вхід з холу і розміщується в західному секторі будинку. Крім столу і крісла господаря в кабінеті бажано встановити диван і пару крісел. Книжкові шафи заповнені літературою, сейф, торшер біля дивана – основні атрибути. В кабінеті може бути бар, стійка з аудіо музикою і телевізор. Вікно, добре, якщо виходить в сад. Кабінет-особистий робочий простір у вашому домі. Що б створити обстановку з тихою спокійною атмосферою при якій можна сконцентруватися необхідно не так багато зусиль. Стіни кабінету повинні бути важких, теплих тонів. Якщо приміщення класичного стилю, то і меблі повинні відповідати йому. Картини, декоровані ліпленням дзеркала на стелі і стінах. М'який ковролін під зелений колір робочого столу, або червоно – бордового кольору, під стіни, відповідають певним вимогам естетики і звукоізоляції, важкі штори на вікні.

Але може бути і інший стиль, дієвий і енергійний. Світлі меблі, декоративні люстри у вікторіанському стилі. Паркетна або коркова підлога. Комп'ютерний стіл і журнальний столик. Іноді невеликі спортивні тренажери. В перервах між роботою і відпочинком людина може поєднувати розумову роботу і фізичні навантаження. В кабінетному сейфі зазвичай зберігаються документи, цінності або зброю. Тому власник будинку повинен подбати про їх збереження. Вікна необхідно закривати масивними гратами або опускаються віконницями. Двері мати хороші замки.

 

Спальні кімнати

img 9b 02

До них відносяться: хазяйська спальня з джакузі, дитячі, або просто спальні. В основному ці приміщення розташовуються на другому поверсі. Поруч влаштовується один або кілька санвузлів. При ремонті квартир, облаштування таких приміщень залежить від потреб мешканців. Дитячі спальні кімнати обладнають під стать дитини, її вік. Якщо діти дошкільного віку, то тут присутня воля батька. Кожен з них, в залежності від їх фінансових можливостей і фантазії втілює свої бажання в життя дітей. Якщо в будинку проживають діти шкільного віку, то цьому випадку вони самі беруть участь в такому процесі. І звичайно дорослі мешканці, самі облаштовують своє гніздо. При проектуванні будинку деякі кімнати, включаючи спальні, обладнають балконами.

Спальня, це приміщення для сну. І ніщо не повинно в цей світ вносити свої корективи. Наприклад не рекомендується там користуватися комп'ютером і навіть встановлювати телевізор. Електронна техніка виділяє позитивні іони негативно впливають на здоров'я людини. Краще поставити біля вікна красивий вазон, або квіти на підвіконні. Не слід захаращувати її стінками і шафами перетворюючи в гардеробну. Комод для білизни, якщо це хазяйська спальня, або косметичний столик для господині. У комплекті класичних меблів йдуть тумбочки, на них можна встановити настільні лампи. Вони створять затишок і інтим. Люстра на стелі повинна підходити під інтер'єр і мати регулятор освітленості. Не можна нічого розташовувати у узголів'я ліжка. Будь-які нависають над головою предмети не безпечні. Людина інтуїтивно буде відчувати небезпеку і сон його перетвориться на кошмар. Кольори стін повинні бути світлих тонів, але не яскравими і не холодними. У спальні не рекомендується вішати полотна картин, портрети і плакати з кіноафіш. Всі вони мають властиву їм енергетику. На вікнах повинні бути щільні штори, що захищають мешканців від проникнення з вулиці світла і шуму.

Гостьова спальня з ванною

Зазвичай спальні кімнати розташовуються на другому або мансардному поверсі, а гостьова кімната на першому. Вхід в неї з холу. Поруч знаходиться гостьовий туалет з ванною або душовою кабіною. Призначення цього приміщення не означає того, що їм не будуть користуватися мешканці будинку. Зазвичай ці приміщення приймають найбільше навантаження не від гостей, а від самих мешканців. Ніхто не буде підніматися в туалет на другий поверх, або якщо захочеться відпочити, приляжуть в гостьовій. За площею ця спальня має близько двадцяти метрів квадратних. З меблів розкладний диван, шафа – купе або комоди. Іноді письмовий стіл і пару стільців. У шафі господарі зберігають постільну білизну та інші речі. Якщо в будинку відсутня кімната для прання, то в гостьовий сушать білизну і стоїть стіл для прасування. Стіни зазвичай світлих тонів, підлога паркетна. Люстри досить однієї, на стінах можуть бути бра або підсвічування для картин. Не бажано, що б гостьовий туалет примикав до вхідного коридору. І взагалі, такі споруди необхідно видаляти від житлових приміщень, пов'язуючи їх через коридорчики.

 

Гардеробна кімната

img 9b 03

Це приміщення розташовується на вході в будинок. Краще, з правого боку коридору. Але буває інакше. Все залежить від проекту і бажання господаря. Не обов'язково там зберігається взуття та одяг. Часто гардеробну кімнату використовують для прасування, для зберігання речей і білизни. У кімнаті повинно бути не менше одного дзеркала на весь зріст і хороше освітлення, аксесуари: щітки, гребінці, банкетка ну і звичайно платтяної і взуттєвої шафи. Вікна в таких приміщеннях, як правило, відсутні, але ніхто не забороняє змінювати планування на свій смак.

 

Коридор

img 9b 04

Коли ви приходите в гості і намагаєтеся роздягнутися в вузькому, затиснутому шафами коридорі, то від цього настрою не додається. Що таке коридор? Це один з головних атрибутів будинку показують обличчя живуть в ньому. Головним фактором такого приміщення повинна бути помпезність. Адже зустрічають по одягу. Гарний зручний коридор, це вміння господарями піднести себе. Правильно коли він не починається з вхідних вуличних дверей, а розділений на дві частини. Перша-вхідна, виконує роль тамбура відсікає вулицю від будинку, а друга є головною при вході в будинок. І не важливо висять в коридорі картини або вмонтовані шафи – купе, головне що б він був зручний. Якщо у вашому будинку немає під'їзду до кухні, то, як писалося раніше, з коридору, минаючи хол, повинен бути прохід до кухні, можливо через комору. Чому так? Посудіть самі. Припустимо у вас гості, звичайно вони розташовуються в холі. І тут, хтось із домочадців з покупками, через весь хол. Не зовсім зручно. Вхідні двері в будинок повинна бути надійною і замикатися на кілька хороших замків. Цим ви убезпечите себе від випадкових гостей. При її покупці необхідно звернути особливу увагу на виробника, можливість заміни замка і сердечника до нього, надійного захисту від злому. Якщо в коридорі плануються вікна, то вони повинні закриватися або віконницями, або гратами.

Понравилось, проголосуй:

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 [1 Vote]